Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te vittél már haza bármit a...

Te vittél már haza bármit a nyaraláskor a szállodából?

Figyelt kérdés
törölköző, ágynemű, lcd tv...?
2013. júl. 30. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi egyszer elhoztunk egy plédet az egyik szállásról, ahol megaludtunk. Sosem szoktunk semmit sem elvinni, de akkor egyszer előfordult. (Mondjuk ez nem szálloda volt, nem is panzió vagy apartman... nem is tudom minek nevezzem.) Túlságosan nem sajnáltam őket, mert kishíján olyan szobában helyeztel el minket (amiről persze szó sem volt a foglalásnál), ahol az ágyak mögött szerintem még döglött egér is volt, akkora volt a mocsok (inkább nem néztem meg tüzetesebben). Az egész gusztustalan volt, büdös, piszkos és lepukkant. Nagy nehezen kicsikartunk belőlük egy lakható állapotú szobát, ahová bezsúfolódtunk mindannyian. A pokróc kicsi volt (szóval nem az a drága fajta), nekünk nagyon megtetszett és elvittük magunkkal. Lehet azt sem tudták, hogy ott volt. Elég furcsa hely volt. :/

Persze néha van miatta egy kis bűntudatom, de ez legyen a legnagyobb bűnöm az életben.

2013. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én még nem hoztam el semmit szállodából, egyik ismerősünktől van egy pár szállodás holmink, aki szállodában dolgozott. (tollak, törülköző, fürdőköpeny)

Amikor Görögországban nyaraltunk, akkor direkt felhívták a figyelmünket arra, hogy ne vigyünk ki semmit, mert olyan eset is volt, hogy valaki az ágyat levitte a strandra.

2013. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!