Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már, hogy az életete...

Éreztétek már, hogy az életetek olyan akár egy konkrét sorozat vagy annak egy része?

Figyelt kérdés

Sosem hittem volna, de a pasim pontosan ugyanazt csinálja, mint a Szex és New York egyik részében Mr. Big. Pedig nem látott egy részt sem belőle. Hajszálpontosan ugyanazt. És nem, nem egy általánosítható dologra gondolok, hanem tényleg egy elég "egyedi" dologra..és itt ez most éppen negatív.


Éreztetek már hasonlót?


2013. júl. 30. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, volt hogy olyan volt egy időszak mint a The Hills c.sorozat, ami valljuk be elég szánalmas... Mindenki kavart mindenkinek. Hála isten, vége :)
2013. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha volt már hogy valami eseményről az életemben az Alkonyzónára asszociáltam.
2013. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,éreztem már ilyet,nem is egyszer.

A rém rendes családot nagyon szerettem/szeretem,mostanában kezdtem újra nézni,csak most az interneten.Van egypár jelenet,ami olyan furcsán emlékeztet az én életemből egypár dologra.Például amikor Peggy és Marcy külön mennek kávézni Al és Steve-től,elvonulnak a konyhába.Na itt nálunk ugyanez a helyzet anyámnál és egy volt munkatársánál,akik ideköltöztek 6 éve,lassan 7.Amikor átjönnek,akkor anyámék külön vannak a férfiaktól,és azok is direkt elvonulnak.XDD

De volt egypár olyan része is az életemnek,amikor úgy éreztem,mintha csak a 'Jóbarátok'-ban lennék.Mi is összegyűltunk,mondjuk inkáb a családom,meg az ismerőseim,de volt,hogy jöttek a barátaim is..hát akik már nem azok,a középsuli miatt..az elfoglaltság nagy úr.

2013. júl. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,volt már pár ilyen helyzet. De amúgy én sorozatokat akarok majd csinálni,szóval lehet,hogy ez jó is.
2013. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!