Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legjobb modszer az...

Mi a legjobb modszer az arrogans, rosszakaro emberekkel szemben? Pszichologiai hadviselesre gondolok. Hogyan lehet nekik visszavagni? Csak diszkreten, hogy erezzek rosszul magukat

Figyelt kérdés

Van egy munkatarsam, aki mindent elkovet, hogy "hatba szurhasson" mindenkit. Mindezt azert, hogy o keruljon magasabb pozicioba. Besugassal, armanykodassal, mar feljebb kuszott, de ez nem eleg neki. Iranyitja az embereket, a vezetoseget. A szemedbe mosolyog, de az mind hazugsag.

Engem is kikezdett e snem tudom mit lehetne vele csinalni, hogyan reagaljak, mi a legjobb megoldas.18 hetet kellene kibirni a melohelyen, de elviselhetetlenne teszi az egesz helyet. Mit tanacsoltok?Egy nagyon arrogans emberrol van szo.Szinte szociopata.Egyebkent indiai es tipikus rosszindulatu ,tudatlan fajta,de nagyon ravasz es tudja kihez ,mihez menjen.mit cisnaljon.nagyon nehez eset.

Ha lenne otletetetek,hogy az ilyen emberrel mit lehet csinalni,megkoszonnem. Mar probaltam kedves lenni ,baratsagos vele,de nem szamit neki.Amikor kerdez hozzad szol ,akor mindig tortenik valami... nehez eset



2013. júl. 31. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele foglalkozni, koncentrálj a munkádra. Ha zavar a munkában, akkor küld el, ah nem megy, vagy egyfolytában visszajár, akkor szólj a főnököknek, hogy zaklat és nem hagy dolgozni. Esetleg ha többen is panaszkodnátok rá, akkor több eséllyel lehetne tőle megszabadulni.
2013. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván manipulálja az embereket. Nekem is van ilyen ismim, leginkább kinyírnám, de inkább csk kerüld el, ahogy én is teszem.
2013. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A baj,hogy a foszakacs is fajtajabeli es annak is nyalja a valagat s kozben ot is kikezdte.Az igazgatosag az elfogadja es elismeri, hiszen o a tegla kozottunk.Nehez a helyzet. 25en vagyunk a konyhan es mar mentek el miatta o intezte el. Nagyon zsivany figura.
2013. júl. 31. 22:50
 4/4 Gábor_79 válasza:

Meg tudom érteni. Nekem is ilyen csoportvezetőm van és vele együtt vagyunk ketten. Sumákságból elment táppénzre, lebukott. Ahogy visszajött engem kezdett sarazni -a hátam mögött persze- , hogy biztosítsa , hogy ő milyen nélkülözhetetlen, "rám azért ne építsenek".

Javaslat: ha megtudsz róla valamit,(pl. épp kit köpött be) fennhangon isméltelgesd, közbe persze a szemébe is nézhetsz. Ha valaki nem ismerné az illetőt, magyarázd el neki, hogy ne tévessze meg a látszat, mert... Kérdezd meg, van-e gerincproblémája! Mivel nem neked van szégyellnivalód, szerintem nyíltan számon is kérheted. Vagy csak mondd meg, hogy nem kell jóban lennetek, korlátozódjon csak a munkakörére és , hogy ez itt nem divat. Ha többen így gondolnátok, el lehetne venni a kedvét hosszú távra.

2013. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!