Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet szép egy magas lány?

Lehet szép egy magas lány?

Figyelt kérdés
178centi vagyok és úgy vettem észre h a magas pasiknak, mondjuk 190centiseknek mindig az ilyen törpék(160centis) csajok jönnek be. mért? azért mert akkor nagy és erős férfiak lehetnek, vagy mert "megjött apuci"??

2013. júl. 31. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
A magasságnak semmi köze a szépséghez. Az meg hogy sok magas srácot látsz alacsony lánnyal azért lehet, mert több alacsonyabb lány van mint magas, viszont magas srácból elég sok van + a magasságkülönbség nagyobbnak tűnhet, ha egy magasabb és egy normál magasságú embert egymás mellett látsz.
2013. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem csak azért látsz sok alacsony lány magas fiú párt mert több alacsony lány van, hanem mert a lányok nagyrésze össze se jönne önmaguknál alacsonyabb fiúval.
2013. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne szép, két véglet van a magas vékony akik többnyire csinosak, és a kövér alacsonyak a kevésbé szépek

Szeretik mondogatni hogy semmi nőiesség nincs egy magas vékony lányba, úgy a jó ha van mit rajta fogni, na ez az ízlés kérdése ami megosztó

Én is 175 vagyok vagy már 177 is nem tudom, de én mindig a magas lányokat szerettem

21/F

2013. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szépség nem a magasságtól függ szerintem. Egy alacsony lány is lehet kevésbé szép.
2013. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Salamon Bálint ***** válasza:
Charlize Theron 177 magas. Csudaszép
2013. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Ez tudod mekkora nagy baromság amit írsz?


Nem azért nem tetszel másoknak mert magas vagy hanem azért mert a kisugárzásod szörnyű. És azért látsz sok magas embert alacsony lánnyal mert sok alacsony lány van.


'Hogyne lehetne szép, két véglet van a magas vékony akik többnyire csinosak, és a kövér alacsonyak a kevésbé szépek ' És szerintem ez 3. nem feltétlen igaz, jó előfordulnak de én elég nagy számban szoktam látni alacsony vékony lányokat és kövér magasokat.

2013. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
persze hogy lehet szép egy magas lány. Nekem bejönnek.
2013. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Megnéznélek! :D
2013. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon szep ha egy lany magas!

En is magas vagyok (1,89 m) es a baratnöm sokkal kisebb nalam. Nem akarok rosszul beszelni rola,mert nagyon szeretem,de ez talan az egyetlen dolog ami nagyon idegesit rajta es zavar... Szoval röviden: Hat persze! :D

2013. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy ez az evolúció fanyar bosszúja, amiért te is a 190 centis pasikat akarod. >:)


De viccen kívül is van némi evolúciós vonatkozása. Egy alacsony lány ösztönösen a SOKKAL magasabb pasikat fogja keresni, mert biológiailag az van beléjük kódolva, hogy az utódnemzéshez legmegfelelőbb párt találják meg.


Viszont egy magas lánynak rosszabb a helyzete, mert biológiailag nem lenne szükséges magasabb párt találnia, viszont még erősen él benne az a régimódi sztereotípia, hogy a nőnek kell alacsonyabbnak lenni. Még magassarkúban is.


Kiegyensúlyozottabb és boldogabb életet élhetnél te is, ha megbarátkoznál a gondolattal, hogy nem csak az 190 magas pasik lehetnek alkalmasak. Meg úgy összességében nem ilyen buta külsőségek alapján ítélnéd meg az embereket. Így is van az embereknek bőven elég olyan szokása, amit a másik fél nehezen tud elviselni, meg számos kompromisszumot kell kötni egy kapcsolatban, minek még ezt bővíteni ilyen értelmetlen igényekkel?


A lányok átlagmagassága az utóbbi időben jelentősen megnőtt, miközben a férfiak átlagmagassága nem nőtt annyival. Minél több nő ragaszkodik ilyen rögeszmékhez, annál kevesebb férfi közül tud válogatni. Nem azt mondom, hogy járj egy Quasimodoval vagy egy kiállhatatlan természetű, erőszakos, hűtlen adonisszal, de a két szélsőség között is vannak férfiak.

2013. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!