Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lanyok! Ti jarnatok velem?...

Rolly95 kérdése:

Lanyok! Ti jarnatok velem? 167cm magas. Zoldes barna szem. Humoros, sportos, szorakozni vagyo egyeniseg. Baratsagos, megerto segitokesz, makacs . Ezek a fo tulajdonsagaim. Kaptok kepet is :

Figyelt kérdés

[link] [link] jpg [link]

[link]



2013. júl. 30. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
a justin bibircs "frizu" már kiment a divatból.most nála éppen a taraj a menő
2013. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem

okok:

nem jön be az a pózolgatás

ott már komoly gondok vannak ha valakinek itt kell feltennie ezt a kérdést

nem sokat érsz a "fő tulajdonságaiddal",ugyan is a negatívumok gyakran többet számítanak mint mint a pozitív dolgok,te meg csak fényezed magadat

összességében nem vagy rossz,de van egy olyan előérzetem hogy te is olyan fajta vagy aki szép és jó,csak ne szóllajjon meg

2013. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen külsővel, ne itt csajozz ;)

Jó, nekem tetszik, főleg az utsó kép.

2013. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
velemenyre vagyok kivancsi:P nm csajozni akarok. de ki tudja...
2013. júl. 31. 07:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted a felsorolásból, hogy meleg vagy.
2013. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ez a haj valami okádék.
2013. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
10:17es ha nm vetted volna eszre mar a kerdes elso szavabol ki lehet venni hogy a lanyoknak tettem fel a kerdest. bocs ha te lanynak erzed magad, de en nm. szoval ki itt kettonk kozul a meleg? nm tudom miert kell az oldal atmenjen trollkodasba. itt kerdesekre akar kapni az ember valaszt, nm szanalmas oltogatasokat olyan emberektol akit egyaltalan nm is ismerunk.
2013. aug. 2. 07:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Bcs, nm tljsn rtm mt rsz.
2013. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De randa vagy ... :O
2013. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!