Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az élő szövet a fém...

Én vagyok az élő szövet a fém vázon? :O

Figyelt kérdés

mekkora baj, ha nekem nincsenek érzéseim?

nincs olyan, hogy sírok mert valaki megbántott, sírok örömtől, de még semmi emberi dolog sincs bennem... egyszerűen nincsenek érzéseim... ez nagy baj?


2013. júl. 31. 14:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha biciklin vagy akkor igen
2013. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Első! Ezen besz@rtam :-D

Amúgy meg nincs nagy baj, ha feltetted ezt a kérdést. Hogy bajnak érzed-e, ez is már egy érzés.

2013. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez nem érzés, ez csak egy gondolat. És amúgy ku rva nagy baj. Az ilyen embereket hívják pszichopatáknak.
2013. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én ebből a kérdésből aggodalmat olvasok ki, ami egy érzés, tehát tuti nem vagy robot.

Amúgy történt veled már igazi tragédia? Közeli családtag elvesztése(akit szerettél)? Ha akkor sem érzel semmit, akkor már bajok vannak.

2013. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

első!sííírok:)))

Azért baj, mert a lelkiismereted ott szorong-nyomorog letaszítottan a gőgős tudatod alatt, és rosszul érzi magát. Nem kérek olyan ellenvetést, miszerint "nincs lelked" Van,lenne, csak kényelmi okokból lehazudod.


Hogy ez miért biztos: kéretik a kifejezést elemezni és megérteni: lelki - ismeret , lélek-ismeret

Tehát ez nem egy labda, ami begurul az ágy alá és volt-nincs. Ez egy gnózisz. Megismerési folyamat. Nem tárgy FOLYAMAT. Emberi méltóságunk, hogy életünk folyamán ebben a gnóziszban haladunk, hogy haladhatunk. Ennek fényében járjuk utunkat. Hisz szabadok vagyunk - folyton döntenünk kell, választanunk. Egy méhecske gyönyörű kaptárt épít- mi nem tudnánk olyat- de a méhecske nem tud mást. Nekünk dönteni kell - és ez megismerési folyamat nélkül egy állati szint alatti lesz, mert nem tudnunk kaptárt sem építeni.

Segítettem? szándékom az volt.

2013. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Igen az ilyenek a pszichopaták.Viszont te nem vagy pszichopata mert feltetted ezt a kérdést tehát érdekel a dolog,izgat és lehet, hogy aggódsz is.Ha pszichopata lennél ez a kérdés nem is fogalmazódott volna meg benned.Képes lennél kinyírni a testvéredet?Anyádat?Egy kiskutyát?Amennyiben nem a válasz a kérdésed puszta figyelemfelkeltés.
2013. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A pszichopaták nem feltétlenül gyilkosok, ez tévedés. A pszichopatáknak egyszerűen csak nincsenek érzelmeik és tárgyként tekintenek a többi emberre, ezért képesek a legkisebb bűntudat nélkül megölni őket.
2013. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
igen, meghalt az egyik papám, akkor sem éreztem semmit, és azóta sem... szerintem belőlem lenne a tökéletes szuperkatona, tényleg tárgyként tekintek emberekre...
2013. júl. 31. 15:13
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor sürgősen menj orvoshoz.
2013. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
a mai világban boldog ember lehetsz
2013. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!