Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. fiú. kérem segítsetek
2013. júl. 31. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, hogy kinézet,ruha,haj stílus stb.
2013. júl. 31. 19:03
 2/4 sándorjános ***** válasza:
100%

Hát ezekről, hogy anyuci, nagynéni megy a turiba és hoz neked ruhát, arról le kell mondani. Ez nállam 17 éves koromig tartott, amire kimondtam, hogy NE HOZZANAK OLYAN CUCCOKAT, AMIK LEHET, HOGY NEM TETSZENEK. INKÁBB VÁLASZTOK ÉN, MERT AMIT ÉN VÁLASZTOK AZT SZERETNI IS FOGOM. Öltözködés téren szerintem próbálj a gyerekes dolgokról leszokni, mint a túl bő ruhák (megint egyéni tapasztalat: aki kövér volt és lefogyott, az később is bő ruhákban jár, de ez nem áll jól neki, mérethez illő ruhát hordj). Legyen stílusérzéked, ha öltözöl, úgy válogasd össze a dolgokat, hogy jól álljon pl: Kockás inghez, nem szabad terepmintás nadrágot stb... Szerintem, ha vagy olyan virtuóz, inkább otthon vágasd a hajad és próbáld megkeresni azt, amelyik neked legjobban áll. Növeszd meg 5-6 centisre a vágás előtt és ahogy haladtok lefelé, próbáld mindig más formára nyírni, amig nincs meg a tökéletes. Ha elsőre nem jön össze sebaj, az egyenletes rövid haj se gáz.

Szakállba, bajuszba még nagyon ne gondolkozz, mert 16 évesen inkább nevetséges lesz, mint vagány. 17, 18 évesen majd rendesen fog nőni kb. 4 hónap vágás nélkül és egész jópofa betyár bajszod lesz és vadember szakállad :D

2013. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2013. aug. 1. 15:03
 4/4 anonim válasza:
Ne borotválkozz min. egy hónapig!
2013. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!