Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézzek ki idősebbnek?

Hogy nézzek ki idősebbnek?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki félreértene, nem szeretnék hamar felnőni, csupán koromnak megfelelően kinézni. És mindenzt azért, mert elegem van már abból, hogy 14 éves létemre sokan 9-nek néznek. Persze, ehhez hozzájárulnak az "adottságaim" is, mivel alacsony vagyok (156), vékony, és lapos. Anyának is kis melle van, én sem számítok nagyra, de hiszen nem is ez a lényeg, nem csak kizárólag a mellmérettől lesz valaki "nagylány". A vékonyságom ellenére formás vagyok, ezzel nincs gond, van csípőm, a lábaim is szépek... Viszont...nem is tudom, hogy fogalmazzak. Amikor az alakomat nézem, az annyira nem rossz. Ha csak a fejemet, még elmegy. De valamiért ha egész alakos tükör elé állok, a kettő nem passzol. Talán mert babaarcom van...Hogy tudnék picit idősebbnek kinézni?

14/L


2012. márc. 20. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
egykis smink esetleg? nemtom sminkeled-e magad. szempillaspirál,arcpirosító/bronzosító és egy kis halvány barack vagy nagyon szolid nagyon halvány pirosas árnyalatú rúzs idősebb kinézetet kelt mint pl egy rózsaszín rúzs.legalábbis nekem igen. esetleg valami tépett frizura? hajad milyen színű? sötétebb haj is öregít picit
2012. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sminkelni nem sminkelem magam, a hajam pedig így is sötétbarna :)
2012. márc. 20. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, nyugi... még kislány! Az mindig csak előny, ha fiatalabbnak néz ki az ember... gondolj bele később! Amúgy 21 éves korodig sokat fogsz karakteresedni, talán nőni is, formásodni, nőiesedni, nyugi!
2012. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, azt hiszem igazad van, és ami késik, nem múlik :)
2012. márc. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!