Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy egyes emberekne...

Dejong kérdése:

Miért van hogy egyes embereknek nincs semmi gondjuk nincsen, csak élik a kis életüket, anyuci és apuci megveszmindent?

Figyelt kérdés
Ilyen példaul a barátnőm,félre ne értsétek,nem vagyok irigy,nemrég kapott egy autót,egy hete jöttünk meg balatonról,ami nekem hatalmas élmény volt,eddig még sose jutottam el a balatonhoz,rá egy hétre pedig viszik horvátországba a szülei,miközben folyamatosan shoppingolni viszik és mindent megvesznek neki,nagyon szeretnék én is ilyen életet:-)
2013. aug. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert senki sem egyforma. Unalmas lenne az élet,ha mindenki gazdag lenne,és ha mindenünk meglenne. Ilyenkor gondolj arra,h nem egy aluljáróban ülsz,éhezve,hanem azért csak van fedél a fejed felett,és nem éhezel. :) Annak örüljünk,amink van. Nyugi,nekem is hatalmas élmény eljutni a Balcsira. Ebben az évben én nem is tudok elmenni. De nem szomorkodok rajta! :)

Viszont tehetsz még ezért,h olyan életed legyen,mint a barátnődé! Tanulj sokat, hogy vidd valamire az életben!

2013. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te is szeretnél ilyen életet, dolgozz meg érte. Akkor te életképes leszel, ő meg nem, majd ha nem lesz anyuci, apuci. Sajnos nem mindenki születik ilyen helyre. De tudod mit? Nem sajnos.
2013. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy megveszenek neki mindent de szeretik is? nem lehet hogy penzel akarjak megvenni a lany szeretet? amugy en is ismerek olyan embert akinek komolyan az a legnagyobb gondja hogy nincs otthon nutella. multkor mikor naluk voltam kicsapta a balhet mert hoy nincs ottho nutella,a foldhoz vagta az ures uveget meg ilyenek.
2013. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élet rohadt igazságtalan de talán jobb is ha nem születtél olyan családba mint a fent leírt, mert így megtanulod értékelni azt amid van
2013. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!