Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi számít nagyképűsködésnek...

Mi számít nagyképűsködésnek vagy nagyképűségnek az embereknek? Mitől számít valaki nagyképűnek? Mitől lesz nagyképű valaki?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyképűség:amikor többre tartja magát,mint aki.Többet hisz magáról,és ezt ki is mutatja,mint öltözködésében,mint viselkedésében.Sokszor lenéző,ellenséges.

Mitől számít valaki nagyképűnek?

Attól a perctől számít nekem valaki nagyképűnek,amikor már csak az "általa elért sikerekről",a "saját életéről" képes CSAK ÉS KIZÁRÓLAG beszélni,és isteníti magát.Ezt ugye gyakran a nagyképű emberek nem veszik észre magukon,hogy ők azok,tehát én nem tekintem direkt provokálásnak,bár akkor is ellenszenvet ébresztenek bennem az ilyen emberek.

Mitől lesz nagyképű valaki?

VAGY szegényes körülmények között élt és úgy nevelték,hogy szégyellje,aztán meg hirtelen "saját erőből" elért valamit-VAGY pedig csak úgy simán nagyképű,mindenféle indok,előzmény nélkül.Az utóbbi irritálóbb és észrevehetőbb.

2013. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 schocko ***** válasza:
64%
A magyar ember nem szereti a sikeres embert, ezért társaságban nem illik önmagunk sikerét megemlíteni.
2013. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

14:51

Sírva kérlek, magyarázd el nekem, hogyan lehet kimutatni az ÖLTÖZKÖDÉSSEL, hogy valaki többre tartja magát, mint az jogos lenne..?

2013. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!