Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez az álszentség sok...

Mi ez az álszentség sok lánynál, hogy "kedves aranyos helyes pasi" miközben úgyis a bunkó, és zűrös kell?!

Figyelt kérdés

Nem kertelek. 19 éves koromig az első fajtáa tartoztam. mindent megtettema kapcsolataimért, kedves voltam mindnet megadtam a lányak amit tudtam. rendszerint miket kaptam?!

-kihűlt a dolog bocs

-megcsaltalak

-viszamentem az exemhez.


ugy döntöttem ebből elég a nyájaskodásből, meg kedveskedésből.

Bekeményítettem, és vérbeli bunkó, tajparaszt pasi vagyok, aki bármikor elküld a francba. (pl dr. House)

Eredmény, azóta 2 hosszabb kapcsolatot tudok felmutatni, min 1 év volt mindkettő. a csajok először megutálnak rohadtul, de később érdeklődni kezdenek nem is kicsit!

(konkrét felajánlkozások, miközben tudja hogy van barátnőm)

Miért ez a sok negédeskedés, meg miszi masz, hogy kedves gyengéd srác kell?! Francokat, sokkal jobban buktok a lesz*rom pasikra, vagányakra, bunko, nagyképűekre.

Jól is esik ilyennek lenni! és eredményes!



Tisztelet a kivételnek! Hangsúlyozom, hogy nem mindenkire igaz ez!



2013. júl. 30. 23:02
1 2
 1/15 Bummer ***** válasza:
100%

Ez olyan kérdés mint a tyúk meg a tojás esete.

Én is dilemmáztam, de végül maradtam önmagam. És láss csodát a stílusomhoz, énemhez illő párt találtam, aki valóban szeret és önmagamért.

30/F

2013. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, bár én még 18 vagyok, de nem találtam még egy csajt sem. Mindegyik amit írtál, aranyos cuki, helyes vagy. De semmi komolyabb, lehet nekem is lépnem kéne.
2013. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

#1 : Ott a pont.

Én is kedves vagyok a lányokkal mint amilyen "te voltál" és vannak normális csajok akik megbecsülnek,de nem kell még barátnő nekem mert 15 vagyok,és nem tervezek megváltozni.

De szerintem te kitaláltad ezt,mert sok kudarc ért..

2013. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aki azt mondja, neki "kedves gyengéd srác kell", az úgy is gondolja. Esetleg nagyon kevés ilyen lánnyal találkozhattál/ Nem jó helyeken forogsz/fordulsz meg:):)
2013. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ane bezsélj itt arról ,hogy önmagad maradtál.

egészbiztos hogymás ember vagy mint 10 éve változtál.

mindneki változik. én ezirányba tettem. nem bántam meg.

lehet hogy vége lesza akpcsolatomnak, lehet utánna talán soha nemlesz más...de megváltozni, ebből kijönni, és ujra kedvesnek lenni...áhhh esélytelennek látom.

2013. júl. 30. 23:13
 6/15 anonim ***** válasza:

afcs-ből átmentél dominánsba és sikeresebb vagy.

nincsen ebben semmi meglepő,a domináns gyakrabban dug,mint az afcs.

2013. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Normális esetben ez bizonyos életkor felett változik lányok esetében, mert meg akarnak állapodni. Csak arra legyen mindig eszed, hogy ne akarjanak gyerekkel megfogni, egyébként felőlem úgy élsz, csajozol, bunkózol, ahogy akarsz. De egy nem kívánt gyerek kicseszés mindenkivel, de főleg a gyerekkel, úgyhogy erre figyelj százszorosan.
2013. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

mi a franc az az afcs?

antifitnesz csírák?! XDDDD

2013. júl. 30. 23:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden társadalom legalább két csoportra, vagy "osztályra" bontható. Nevezzük őket bárányoknak, és a farkasoknak. A farkasok azt csinálnak a bárányokkal amit akarnak. Egyszerűbben kifejezve: A farkasoknak van hatalmuk, a bárányoknak nincs. Azzal, hogy egy bunkó paraszt módjára viselkedsz, azt a hatást kelted, hogy van hatalmad. (Még ha nincs is.) A lányoknak olyan fiú kell, aki megad nekik mindent, amit akarnak, és biztonságot nyújt nekik. A kedves, aranyos fiúk gyengének mutatkoznak, (báránynak) a bunkó paraszt fiúk erősnek. (farkasnak) Remélem érthető voltam. :)
2013. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
htt p://www.ismerkedes.org/ismerkedesi-trukkok/
2013. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!