Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az osztályunkba egy helyes,...

Az osztályunkba egy helyes, rendes csávót (aki ráadásul az én legjobb barátom. ) kiközösítenek, mert van egy "betegsége", hogy nem tudja kifejezni azonnal és pontosan, amire gondol. Szerintetek nem undorító ez? Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
18 vagyok, gimis lány. az osztályom egy állatkert. van itt minden, vad oroszlán és szelíd cicuska. én eléggé népszerű lány voltam mindig, mert sportos, csinos és kedves vagyok. tisztelnek az oszitársak. de van egy csávó, aki később jött egy fél évvel a suliba, mikor már megvolt minden klikk. tök rendes volt de néha olyan hülyeségeket magyarázott. a fiúk azonnal kiközösítették, megismerni sem akarták. én mindig furcsán néztem rá és néha tátottam a számat hogy egyik percbe, mikor lassan, normálisan beszél egy aranyos, rendes, értelmes srác, de mikor hirtelen akar mondani valamit és hadar akkor iszonyatos baromságokat mond és mindenki kiröhögi. egyik nap mind2őnknek büntetésből bent kellett maradnunk délután + 1 órát, addig írhattuk a házit, ami nem is volt. akkor kezdtünk el beszélgetni, megismerni egymást. akkor mondta, hogy mindig és mindenhol kiközösítik, mert hülyének nézik, mert nem tudja azonnal kifejezni amire gondol pl ha a tanár fölszólítja. ott kezdődött a barátságunk és 3 éve töretlen. bolond, helyes, vicces, játékos csávó,mégis kiközösítik mert nem vág rá vmi oltást egyből ha lefaszozzák... szerintem undorító az ilyen kiközösítés, már én sem szívesen járok be suliba. lányok enm bántják, mert kb mind a bnőm és mivel tudják, hogy a fiú a legjobb barátom nem szemétkednek vele. egyszer egy oszt.társam akkora tapló volt, hogy miközben beszélgettem a haverommal egyszerűen elment előtte adott neki egy csicskapofont és mondta hogy mi van, van egy lány aki szóba áll veled? ott nálam elszakadt a cérna és hátba rúgtam a csávó meg leesett a lépcsőn.... nem tudom, hogy jól tettem e de nem bántam meg!!! szerintetek nem gusztustalan ha valakitígy közösítenek??

2013. aug. 3. 01:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem elég gyakori. Én is szakközépbe járok, tizedik osztályba mentem még át oda. Főleg fiúk vannak, tényleg egy állatkert. :D Nekem jól ment a beilleszkedés. De nálunk is volt olyan, nem szimpi a srác, nem tud beilleszkedni rendesen, akkor ez a sors vár rá... Nem normális, de szerintem gyakori jelenség.
2013. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát jó, az gyakori hogy valaki nem tud beilleszkedni de ő aranyos mindenkivel stb. én tudom a legjobban mert ha nem lett volna az, hanem paraszt, akkor direkt uszítottam volna ellene mindenkit, de nem értettem először meg, ezért inkább csak kerültem. kedves tényleg, de egy szót semszólhat, nem szállhat be egy-egy beszélgetésbe mert leugatják vagy ha hallják, hogy éppen ő beszél valamiről egyből kiröhögik, tök m1 mi a téma.. jó, ha az én beszélgetésembe kotyog bele valaki én leoltom és kész, de ő pl nem verne senkit szájba, mert olyan.. békés. vagy nem is tudom, hogy hogy mondjam.. megtehetné, mert erős és sportoló, de nem akar balhét vagy hogy még jobban megutálják..
2013. aug. 3. 03:05
 3/9 anonim válasza:
100%

Első kommentelő vagyok.

Nálunk is ugyanez a menet már egy ideje. Hogy van egy srác aki nem tud beilleszkedni. Szerintem főleg itt az a baj, hogy hagyja azt amit vele csinálnak... és pl. ezért nem illik a közösségbe. Ezen csak ő tudna változtatni. Szerintem nem lenne rossz dolog megpróbálni kicsit tökösebbnek lenni. Valahogy ezt elmagyaráznád neki, hogy kicsit be kéne illenie a közösségbe..

2013. aug. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Minden gimiben így van ...

de tapasztalatom szerint a helyes pasikat ritkán közösitik ki xd

de szerintem orvosolni lehetne a problémát. kezdjük azzal hogy tanulja megvédeni magát és vágon visza .


Ha magátol nem megy gyakoroj vele :))


Mellesleg a többi pasit lehet h zavarja hgy helyeseb nálluk:P

2013. aug. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert valamilyen szinten mi is ősztőn lények vagyunk és mindig a fiuk probálnak a nőnek mutatni az erőségüket ugyhogy a gyengét bántják a nők meg persze általában az erős és szép fiukra buknak, mert akkor fen van tartva az utod és biztonságba is lesz meg persze fejlett erőteljes egészéses utod lesz ha a nő is szép ezért szeretik a fiuk a szép lányokat .
2013. aug. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat a durva kíirásért de mostanában nem vagyok valami ember szerető ember
2013. aug. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Csávó, csicskapofon, hátbarúgás...


Cigányok vagytok? Pedig azt hittem azok nem járnak középiskolába...

2013. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem vagyunk cigányok:DDD de vannak az osztályba, ketten is:S hát amit irtatok hogy védje meg magát.. ha visszaszól, akkor is ha jót mond, kiröhögik, fizikálisan nem akar érvényesülni, mert rendes, nem balhés. amugy a lányok közül is vannak páran akiknek pl.tetszik, de mivel nem szól bele ink semmibe meg osztályba unalmas, csendes mint egy kivert kutya, senki sem mer csakugy odamenni hozzá, mert nemtom.. félnek h leugatja őket vagy ilyesmi. inkább az a baj a fiúk szempontjából, hogy nem ismerik. suliután, mikor megyünk haza, teljesen átalakul a személyisége.. kb kiszabadul a terrorból, a bunkók közül és vidám, be nem áll a pofája, de akk rendesen, mert ha nem hozzák zavarba v ilyesmi akk normálisan beszél:D
2013. aug. 3. 12:25
 9/9 A kérdező kommentje:
egyébként azt sem értem, hogy mindenen tud röhögni ha cikizik,mer inkább velük röhög minthogy rajta de ettől sem hiszik jófejnek hogy van önkritikája vagy valami. legszívesebben mindenkit kebelbaráttá fogadna, tudom, hogy bárkinek megbocsájtana, mert ennyire rendes,járunk buliba, társaságba ő is népszerű csávó, csak az osztályba nem....
2013. aug. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!