Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Én nem értem magamat hogy miért vagyok ilyen egyszerűen nagyon zavar de hát sajnos ilyen vagyok! Részeletezem a problémát ami az lenne hogy a kedvem nagyon ingadozó és bajom még az hogy egyszer tényleg egy nagyon ártatlan ember vagyok szó szerint a légynek nem tudnák ártani (multkor le csaptam egy éjjeli lepkét dühből és utána olyan lelki ismeret furdalásom lett hogy majdnem sírtem kb 3-4 ora kellet mire feldolgoztam de van olyan amikor meg egy beteg állat igazábol nem tudom mitől függ a beteg állat része az olyan hogy olyan gondolatok a fejembe hogy legszivesebben az egész világot elpusztitanám és mindenki meg őlnék meg jól jönne egy kis atom háboru mindenkire meg ilyenek . Azért is irom ezt le mert probálok változtani rajta de nem megy már gyerek kor ota ilyen vagyok és nagyon zavaró mert nem nagyon barátkoznak velem és szerintem ez a baj hogy ilyen ingadozó kedvű és személyiségű vagyok .
2013. aug. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak túl fiatal vagy. Labilis lelki alkat. Tán kinövöd.
2013. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 vagyok lassan 18 és még mindig tőkre nem érzem hogy én képes lennék felnőtnek lenni meg valahogy nekem korai ez még
2013. aug. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!