Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokott titeket zavarni, ha...

Szokott titeket zavarni, ha valamelyik családtagotok beleiszik/beleeszik a közös ételbe/italba?

Figyelt kérdés

Sajnos nem a vérszerinti családomnál élek, és rettentően idegesít az egyik tag, hogy mindenbe beleiszik eszik, amiből én már tuti, hogy nem fogok, mert gusztustalannak tartom magát az embert is, amennyire elhagyta magát...én vagyok ennyire hisztis? Titeket ez mennyire zavar?

Egyébként én már gyerekként sem bírtam elviselni az ilyesmit.


2013. aug. 4. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem fura!

ha egy kvázi csöves, beleiszik a poharamba hát akkor

excuse me no.. nem fogok abból inni..

vagy ha fogok is, akkor nem felhőtlen vigyorral! :D

2013. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, ha valaki így bele eszik-iszik az én poharamba, tányéromba vagy esetleg az én evőeszközömmel. Nekem aftám van és így nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire. És egyébként is undorítónak tartom.
2013. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy csak a barátom után eszem/iszom, de azt sem erőltetem túlzottan...teljesen természetes. Nálunk szerencsére mindenki tiszteletben tartja ezt a dolgomat.
2013. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is rohadtul idegesít az ilyen.
2013. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem irritál egy csöppet sem. Egy családból vagyunk.

Sőt... engem semmi nem zavar, egy kis nyálba nem fogok beledögleni, nem kényeskedem az ilyeneken.


Mondjuk... viszont ha a tiramisumba zabálnak bele, átharapom a torkukat. Az édességhez nem illik nyúlni. Szent dolog.

2013. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!