Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csapatmunka, akkor miért...

Ha csapatmunka, akkor miért kell mindennek úgy lenni, ahogy egyvalaki akarja? És hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Egy 5 fős csapatban tevékenykedem, legyen annyi elég, hogy művészeti irányban. De az egyik tag, úgy tűnik, nem veszi figyelembe, hogy öten vagyunk. Kb 1 éve dolgozunk együtt, de mostanra már nagyon elhatalmasodott nála az, hogy önhatalmúlag mindent eldönt, hiába vannak más nézőpontok is, és egyénenkénti előnyök, vagy hátrányok, mindig addig erőszakoskodik, amíg úgy nem lesz, ahogy ő akarja. Facebook-on kommunikálunk, egy zárt csoportban, de legtöbbször, ha más javasol, vagy kér valamit, az süket fülekre talál, semmi reakció, ha meg van reakció, akkor legtöbbször elutasító. Én azt gondolom, ha több ember együtt dolgozik, egy közös cél érdekében, akkor a másik tapasztalatait tiszteletben tartva, együtt kellene mindent először megbeszélni, eldönteni, majd kivitelezni. De nálunk lassan ennek a fordítottja van, és ez egyre kellemetlenebb, és idegesítőbb mindenkinek. Tegnap eldöntöttem, hogy ma este felhívom, és megbeszéljük a dolgokat, mert ez így tovább nem mehet.

Ti hogy kezelnétek egy hasonló szituációt?


2013. aug. 5. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ti 4-en vagytok, ő egyedül.. Először együtt az egész csoport próbálja vele megbeszéni a dolgokat. Én pl bevezetném, hogy mindenről szavazni kellene. Ha meg nem tetszik neki le lehet lépni.:)
2013. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az öt fős csapat független, vagy valaminek a része?

Ha független, egyértelmű. Ha valaminek a része, akkor is annak kellene lennie.

2013. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De az a baj, hogy ha a csapattársak nem önálló emberek, hanem birkák, akkor az erősebb kutyára szoktak hallgatni.
2013. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!