Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez az igazi baratsag? Szerinte...

Ez az igazi baratsag? Szerintetek hadjam az egeszet ugy ahogy van es keressek masat vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy minek hivjam ezt de hogy igazi baratsagnak biztos,hogy nem lehet hivni!

Mar eleg reg feszult a hangulat koztem es a baratnom kozt lehet,hogy csak en erzem igy!Regen teljesen mas volt....mindig el tudtam neki mondani a problemaimat,ketsegek nelkul....Mindig adott vmi tanacsot,hogy mit csinaljak vagy meg nyugtatot,hogy ne idegeskedjek stb.stb.

De most ???

Ahanyszor szuksegem lett volna ra,hogy segitsen vagy legalabb csak hallgasson meg le se szart! Nem tudtam neki igazabol el mondani,hogy mi bant, miert vagyok ilyen szomoru mert hat minek???? Neha meg kerdezte,hogy miert van ilyen rossz kedvem aztan le lepet..

Olyan rossz,hogy amikor tanacsra lenne szuksegem,hogy vki meg mondja mi a jo akkor sose tud meg szolalni annyit mond,hogy ( nem tudom, csinalj azt amit akarsz ) es ennyivel le is van tudva az egesz emg eny par ( :/ :/ :/) smile-val....Az igazi baratnok mindig ott vannak egymasnak ha baj van vagy akarmi is tortenik mindig segitenek egymasnak, Az en estemben ez egyaltalan NINCS IGY!!! Nekem ha szuksegem volt ra mindig volt vmi ki fogasa,hogy eppen miert nem tud ki jonni par percre hogy meg beszeljuk.

Ami nagyon rosszul esik az az,hogy ha a masik baratnojenek rossz a kedve akkor rokton szalad,hogy fel viditsa es minden programot le mond velem FŐ Hogy azt a csajt fel tudja viditani A tobbit meg le lehet szarni!!!!!

Akkor hogy is van ez?? Engem ha fel kellene viditani akkor nincs aki fel viditson! A multkor azt mondta nekem, hogy'' O ra csak akkor lehet szamitani ha neki is kell vmi!'' :D

Aztan hozzam vagta,hogy nem erdekel se a te velemenyed se a masoke! Tehat,...ebbol is latszik,hogy milyen jo baratno..

A multkor el utaztak a szuleivel ma jott haza,orultem,hogy vegre fogunk tudni beszelni es el megyunk vhova.. Erre azt mondja nekem,hogy Ma nem megyek veled, mert megyek ki '' a barataimmal'' setalni kavezoba ide-oda.

Na ez nagyon szarul esett! En mar hetek ota hivom,hogy jojjon ki velem, mindig talal vmi ki fogast,hogy eppen miert nem tud jonni...Es legalabb meg kerdezte volna,hogy nem e akarok velek menni vagy vmi ??? :((

En nagyott csalodtam benne,de nem csak ezert....mar nagyon reg meg romlott a viszonyunk es voltak olyan huzasai , beszolasai is amit nem fogok neki elfelejteni!

Neha irigylem az olyan embereket akiknek vannak baratai, akik mellett nem unatkozhat mindig van aki segithet neki, akivel szorakozhat,hulyeskedhet....

De nem baj, inkabb leszek egyedul mint hogy 100 ilyen ketszinu baratnom legyen amilyen most is van!

Nem tudjak meg azok az emberek,hogy mit veszitettek akkor amikor el fordultak tolem!

Van olyan ismerosom is aki a a nagy FELTEKENYsege miatt es az irigyseg miatt inkabb fogta magat es el huzott...

Inkabb valassza a bekepzelt paraszt embereket (akikkel meg 3 lepest se tennek)...



2013. júl. 7. 15:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnezest. MEGY EGY PAR****
2013. júl. 7. 15:57
 2/12 A kérdező kommentje:

''megy'' istenem mit irok...xDD

''Meg''

2013. júl. 7. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:

"De nem baj, inkabb leszek egyedul mint hogy 100 ilyen ketszinu baratnom legyen amilyen most is van! "- Ezzel meg is válaszoltad a kérdést! Ilyen barátra ne is tarts igényt. Ő lecserélt téged új barátokra, az új barátaival elmegy ide-oda, eszébe sem jut, hogy magával hívjon. Inkább felejtsd el, próbálj új baráti társaság után nézni, de arra számíts, hogy majd ha a "barátnőd" ráun az új barátaira vagy épp összevesznek lehet, hogy megpróbál visszatérni hozzád, akkor ne gyengülj majd el.

És hidd el nem maradsz sokáig barátok nélkül, egy kis idő és lesznek új barátaid! :)

2013. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ertem, en is ugyan igy gondolom..

Koszi a valaszt! :)

2013. júl. 7. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha más barátok után nézett, akkor nézz kicsit magadba. ;) Az, hogy ő segít neked, ő keres, és ott van mindig, Egy idő után unalmas lehet, ha te nem teszel így.
2013. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

''Az, hogy ő segít neked, ő keres, és ott van mindig, Egy idő után unalmas lehet, ha te nem teszel így.''

Ezt most nem ertem..

Pontosabban?

Egyebkent nem nezett uj baratok utan, akikkel most van azok a regebbi baratai...

2013. júl. 7. 20:46
 7/12 A kérdező kommentje:

Probaltam magamban keresni a hibat,hogy lehet talan en vagyok a hibas.De Nem!

Nem csinaltam semmi rosszat neki...

2013. júl. 7. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy te nem bánthattad meg semmivel, amiért neheztelne rád, akkor mondd meg neki, hogy ez neked mennyire rosszul esik, hogy így viselkedik...
2013. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sok minden valtozna ha el mondanam neki, lehet meg a vegen engem hibaztatni es fel lenne haborodva, meg,hogy miert mondjon nekem vmit mert en ugy sem ertem meg ot?? Le szarna az egeszet, nem erdekelne otett es azt mondana,hogy csak tul komolyan veszek mindent...
2013. júl. 8. 00:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Hibaztatna***
2013. júl. 8. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!