Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kapkodós vagyok,...

Szerintetek kapkodós vagyok, ha sok oldal van megnyitva egyszerre és gyorsan gépelek?

Figyelt kérdés
Anya mondta :D De végülis igaza van,mert pl eszembe jut valami,beírom Google-be,az érdekesebb oldalakat meg is nyitom,de ha más valami eszembe jut,akkor azzal ugyanezt megcsinálom,mielőtt még az előzőleg megnyitott oldalakat megnézném,és...Én se értem,mitől van így felpörögve az agyam,vagy hogy is mondjam...Meg hát tényleg gyorsan gépelek,de csak a 2 mutatóujjamat használom,nem tudok "rendesen" gyorsírni,vagy vakonírni,vagy mi,azért néz ki olyan hülyén... :D Ti hogy vagytok ezzel? Ez rossz tulajdonság?

2013. aug. 5. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 14 oldal van most megnyitva. És nem ülök még a diliházban, so relax. :D
2013. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sz*rrá nyitok egy csomó oldalt, és nekem is mindig beszólnak szüleim, hogy milyen gyorsan gépelek. :D
2013. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sok oldal szokott megnyitva lenni általában mindig valamilyen felugró reklámoldal, de sokszor van hogy direkt nyitok meg sok oldalt :D Nem nagy gond egyszerűn csak kíváncsi vagy
2013. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülőknek öreg az agyuk. Én is ugyanezt csinálom.
2013. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 6. 09:44
 6/6 Amado atya ***** válasza:

Ha benn ülök az irodában, egy alkalmazásból 3 ablak van nyitva, ami "real-time" frissül (ez ilyen vállalati, működésirányítási, vagy hogy mondjam -féle alkalmazás, és "ügyelet" révén szemmel kell tartanom. Plusz ezen alkalmazáshoz kapcsolódóan aktualizálva kell vezetni két excel-táblát, valamint figyelni a beérkező e-mailekre is.


A 10 órás műszak végén ki-be jár a szemem, mint a sublótfiók, de higgadtan kezelem a dolgokat. :)

2013. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!