Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt mondta a párom, a face és...

Azt mondta a párom, a face és a youtube (stand up) volt neki csak megnyitva. Az előzményekben mégis ott volt, hogy szextv és megnyitva azon belül 2 film és a legnépszerűbb videók oldal). Lehet ilyen? Kérem az válaszoljon, aki biztos a válaszban.

Figyelt kérdés
Le van tiltva az előre ugró ablakok, kivéve youtube és vmelyik levelező.

2013. ápr. 25. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szegény párod. Sajnálom.
2013. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

MINEK kutatod, hogy MIYLEN oldalakat nyit ki a párod?!?!?


Az égvilágon SEMMI közöd hozzá.

2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ott volt, akkor elég egyértelmű, hogy meg is nyitotta, magától nem kerül az oda be. :D
2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem véletlenül, de én a helyedben nem csinálnék ebből nagy ügyet, mert attól, hogy megnéz más nőket is, még nem szerelmes beléjük, és nem is valószínű, hogy megcsalna velük. Lehet csak úgy megszokásból, változatosságképpen, vagy önuralom hiánya miatt nézi ezeket. Ha társkeresőoldalakat nézett volna, akkor megértelek, de így még semmi nem utal arra, hogy nem szeret téged.
2013. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
azért van ott,mert megnyitotta. Vagy valaki más.
2013. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod attól hogy együtt vagytok, még neki is kell magánszféra.
2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja ez elég bizarrul hangzik.
2013. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha olyan filmeket néz, akkor mi van? Többet kéne vele foglalkoznod és hidd el nem nézne ilyeneket...
2013. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Golan Trevize ***** válasza:
Az én barátnőm lennél, most dobnálak...
2013. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tévedésbe van, aki azt gondolja ez a baj, ha megnyitotta azt az oldalt. Szoktunk ilyet nézni együtt is. Nem kutakodtam, csak elállítódott a kezdőlap, azért néztem meg, mit nyithattunk meg. Annyi nekem a lényeg őszinte vagy sem. Mert esküdözött,nem nyitotta meg, elmondaná.

Benne lehet e úgy az előzméyben, hogy nem ő nyitotta meg szándékosan, mert ha nem, akkor tudom nem mer őszinte lenni ilyen kérdésekben.

2013. ápr. 25. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!