Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha fiú létemre...

Normális ha fiú létemre szeretem ha aranyosnak tartanak?

Figyelt kérdés

Kinézetre alapból nagyon fiatalos, ártatlan, gyerekes külsőm van és ezzel tökéletesen elégedett vagyok. Sosem vágytam arra kigyúrt, kétméteres, szőrös, izompacsirta legyek, én ilyenek szeretem magam amilyen most vagyok.

Rokonok, ismerőseim és a barátaim gyakran emlegetik hogy milyen kis aranyos vagyok. A lány ismerőseim és barátaim is inkább úgy tekintenek rám mint egy ölelni való "helyes kisöcsre".


Tehát a kérdésem lényege. Ez szerintetek égő?



2013. aug. 6. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ne merülj el egy szerepben. Arra kell törekedni, felnőve felelősségteljes, értelmes férfi legyél - a kinézet ennek megfelelően magától alakul. Most divat a brutális, izomagy tetovált, tuskó kinézet, ám sokak szerint hánytató, egyáltalán nem vonzó.
2013. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg ma pont, hogy nem a kigyúrtság a menő, hanem a véznaság+csőgatya. :) Sok ilyet látni, nagyon kegyetlen.
2013. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Inkább az ellenkezõ nemre,gyerekekre mondják, hogy aranyos.

Nem baj, ha aranyosnak nézel ki, de inkább légy a viselkedésedben férfias. Nem tudom hány éves vagy, de ez biztosan ki fog alakulni.

2013. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Szerintem nem égő. Az a lényeg, hogy önmagadat add és érezd jól magad a bőrödben, ha valami zavar akkor azon változtass de ne azért mert, valakinek ez nem jön be csak ha téged zavar.

Amúgy, ahogy már előttem is írták, majd ha felnőtt leszel akkor azért figyelj arra, hogy felelősségteljesen, megfontoltan kell élni, de ha most még gyerekes vagy az nem baj. Biztosan kinövöd, csak azalatt ne csinálj olyan a saját "gyerekességedből" amit megbánnál.

2013. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális ha szereted ha aranyosnak tartanak. Amit leírtál nem égő. Nem vagyunk egyformák, mindenki olyan amilyen. Te ilyen vagy és az, hogy szereted így magad, csak azt igazolja, hogy jó úton jársz.
2013. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Már látom hogy a kérdező is a véznaság+csőgatya kategóriába tartozik. Tuti hogy egy darab lapátot se fogott még életében, és a tenyere is olyan mint egy babapopsi, és 30 évesen is olyan lesz. Nem baj mert a jövő nemzedéke ilyen. ... és ilyen lesz, ilyen elcseszett szánalom. Nem értem mit esznek ezeken a metroszexuális félresikeredett kölykökön a csajszik. De valszeg soha nem is fogom megérteni, mert én soha nem fogok oda tartozni. Pusztán azért mert nem akarok. Szóval maradj örökre a kis aranyos ...
2013. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nem égő. Teljesen okés. :)
2013. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Teljesen helyben van a dolog, hacsak nem vagy ratyi, érted.
2013. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Attól függ,hány éves vagy?
2013. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj a hatosnak fáj hogy sosem volt sikeres a lányoknál :D Valaki verje már ki neki mert ide hallom hogy bőg :D


17/F (csőgatyás köcsög és fogtam már a kezemben lapátot te szrfau:D)

2014. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!