Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem ha sajnálnak! (? )

Szeretem ha sajnálnak! (? )

Figyelt kérdés
Szeretem ha sajnálnak, mert akkor a középpontban lehetek. Néha kitalálok valamit, hogy sajnáljanak. Már szánalmasnak tartom magam. Hogy tudok változtatni rajta?

#Ksks
2013. jún. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szegéééény! :) Leginkább gondold végig, hogy miben vagy jó, amivel felhívhatnád mások figyelmét magadra, ill. lehetnél a középpontban. Azt is gondold végig, hogy te hogy tekintenél valakire, akit mindenki csak sajnál. Szimpi?
2013. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát.. lehet, hogy csapágyas vagy. De azért próbálj meg változni, mert ez tényleg szánalom.
2013. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is hadd mondjam el, hogy az, hogy TUDOD, és legalább magad előtt bevallod, hogy ezt csinálod, már egy nagy lépés. Sokan csinálják ezt öntudatlanul, játszmáznak, de észre sem veszik. És nagyon nagy út eljutni oda, hogy beismerjék maguknak.


Nos, akkor a következő lépés megkérdezni magadtól, hogy mi mással lehet igazi, tartalmas, intim kapcsolatokat építeni, ami nem sajnálatra épül. Mit tudsz TE nyújtani a másiknak egy kapcsolatban. Egyáltal mi másróllehet beszélgetni, ami nem a baj meg a probléma?


Hány éves vagy?


Javaslom, hogy járj el valamilyen önismereti csoportba, mondjuk pszichodrámára, ezek szuperek, nagyon sokat adnak, megtanulsz reflektálni önmagadra, megismered önmagad és mások működését, empatikusabb leszel, tudsz beszélni lényeges témákról stb stb stb.

2013. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne csinálj ilyet!

Az emberek felét nem érdekli a nyomorod, a másik fele meg még örül is neki.

2013. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem elég szomorú, ha valakinek sajnáltatnia kell önmagát, hogy figyeljenek rá. Vannak barátaid? A kérdésedből következtetve nem hiszem. Lehet hogy önbizalom hiányban küzdesz, meg szeretethiányod is van. Szerintem így próbálod felhívni az emberek figyelmét magadra (próbálsz belőlük szeretetet kicsikarni), hogy törődjenek veled. Csupán és úgy gondolom, hogy ez egy idő után érződni fog nekik is. Átfognak látni sz egészen, ha ez már meg nem történt. Hogy szoktad érezni magad úgy általában, amikor egyedül vagy? Megvagy magaddal? Változtatni szerintem nehéz és hosszú folyamat lesz. Meg kell ismerned saját magad. El kell fogadnod magadat olyannak amilyen vagy.: A rossz és jó tulajdonságaiddal egyaránt. Ha ez megtörtént, ami szerintem a legnehezebb rész lehet, akkor fogsz tudni változni is. Ha úgy érzed, hogy egyedül ez nem fog menni, akkor érdemes szakemberhez fordulni.
2013. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, ha tudod, hogy az ilyen csalafintaságok (bár bátran nevezhetem hazugságnak is) nagyon hamar lelepleződnek. Te nem veszed észre, de sokan már most is csak színlelik az együttérzést, és hátad mögött nevetnek rajtad.
2013. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!