Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Válaszolnátok erre?

Lányok! Válaszolnátok erre?

Figyelt kérdés

Levelezek egy lánnyal:

Ha egy lány nem kérdez rólam semmit, csak illedelmesen válaszolgat a kérdéseimre az azért van, mert nem érdeklem, vagy csak egyszerűen kéreti magát és várja hogy írjak még?

Eleinte kérdezgetett, de most már nem.

Van esélyem? Írogassak továbbra is neki?



2013. aug. 6. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék, hogy taggeden, viszonozta az "igen" gombot és azonos az érdeklődési körünk is
2013. aug. 6. 19:52
 2/4 anonim válasza:
várj egy kicsit, hogy rád ír-e magától, ha igen, van esélyed, ha nem akkor szerintem nem érdemes foglalkozni vele, bár ez csak az én véleményem.
2013. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha abszolút semmit nem kérdez rólad, ne áltasd magad.
2013. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az a baj hogy sose tudhatod mi jár a fejében. Én pl anno amikor a barátommal csak beszélgettem még, direkt mutattam magam kissé érdektelennek, mert ő túl hamar jött a mézesmázos dumával, és nem akartam hogy azt lássa rögtön ugrok rá, pedig nagyon tetszett. Szerintem kicsit hanyagold, ne írj rá azonnal, mutasd magad te is lazábbnak iránta, és hátha akkor másmilyen lesz
2013. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!