Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Tudtok melltartó...

Lányok! Tudtok melltartó üzleteket? : O. Örülnék ha válaszolnátok. : ) (többi lent) : D

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Nekem is van szivacsos melltartóm, csak szeretnék még! ÉS amilyen van a Tescoba (olyanom van) kínaiból is van (az nem kényelmes, nem hordom ( meg átlátszik)) A Takkoba sincs már (régebben ott is vettem, de múltkor néztem és nem volt.: / )

Szval.. Nem kell nagy! Csak esetleg ha lenne rajta valami csipke, vagy valami ami kicsitt nőiesebbé teszi.XD

Akkor kisebb méretű kellene. Tudtok esetleg, hogy honnan lehetne rendelni? Vagy linkeltek weboldalt ahol lehet renedni? Előre is köszönöm 



2013. máj. 21. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Triumph-ban nézz körül.
2013. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2013. máj. 22. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Triumph, Women'secret, Calcedonia, Tezenis, Intimissimi, H&M, C&A, New Yorker, (Tesco, Auchan, kínai...)

Nagyjából ár szerint csökkenő sorrendben.

2013. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

oysho

eszméletlen pántnélkülik vannak!

2013. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyonvszépen köszönöm!:)
2013. máj. 26. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!