Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha nem merek...

Mennyire gáz, ha nem merek visszaszólni arra ha beszólnak/piszkálnak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semennyire.

1. jobb ha nem keveredsz bele csak nagyobb baj lenne

2. ostoba emberekhez nem éri meg lealacsonyodni

3.nem mersz? vagyis hogy hogy nem? ezt kifejeted? nem mersz mert félsz tőlük? ha igen akkor nem kell :) amelyik kutya ugat az nem harap. Sajnos a mai társadalomban azok a menők akik másokat megaláznak :) Mindenesetre szerintem nem gáz 14/L

2013. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz, minek kell a balhé, mire jó az. Akik meg azt keresik azok egyszer úgy is megkapják úgy igazán hogy elmegy tőle a kedvük :D

Lehet hogy pont egy olyan fogja jól elverni mint például te, aki nem nagyszájú, nem kötekedős de egyszer elszakad a cérna.

2013. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért nem merek annyira visszaszólni, mert már így is túl sok balhét láttam, ezért úgy gondolom, hogy jobb rájuk hagyni és békésen elintézni. De mikor egy óvodás szól be és neki nem merek semmit mondani, na akkor azért elsüllyednék... Mégsem szólók neki, csak úgy teszek mintha nem hallanám.
2013. aug. 7. 23:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már egy ovisnak nem is kell :) csak feszegeti a határokat. Akkor süllyednél el ha vissza szolnál neki. :)
2013. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igaz. De akkor is bennem van, hogy "ugyan már még egy ovisnak sem?" :D
2013. aug. 7. 23:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az önuralom a legnagyobb erények egyike. Ha ártanak neked, a higgadtság segít a leginkább hogy jól kezeld a helyzetet. Visszaszólni felesleges. Ha eljön az ideje szépen, csendben lerendezheted az ügyet.
2013. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszi a válaszokat :)
2013. aug. 7. 23:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszólnak, ne is vedd figyelembe, egyik füleden be, másikon ki, szánalmasak, hogy másokat piszkálnak, és irigylem őket, hogy ráérnek más életével is foglalkozni.
2013. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alaque ***** válasza:
100%

Nem kell visszaszólni, elég egy jól irányzott rúgás a halántékra.


Na jó, igazából egyáltalán nem kell törődni a szellemi alsóházzal.

2013. aug. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell balhézni. Le lehet rendezni úgy is egy vitát, hogy te higgadt maradsz, a másik meg már a falat kaparja.

Ki kell használni a szellemi fölényt.

Ha egyeltalán nem cselekszel ilyenkor, rád fognak szállni.

Ha azért nem szólsz vissza, mert félsz, akkor nagyon gáz.

Az teljesen más dolog, ha azért nem mész bele a vitákba, mert képes vagy egyenes háttal, magabiztosan elsétálni. De még ez is necces szerintem.

2013. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!