Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan nevetnem kell,...

Állandóan nevetnem kell, miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy fogalmam sincsen miért de ha eszembe jut hogy ne röhögjek, mert az emberek hülyének fognak nézni, azonnal minden vicces dolog az eszembe jut, és olykor a semmin is nevetek, és buszon ha állok, akkor ez gyakran/szinte mindig/ megesik. Valaki tud segíteni hogy miért is lehet ez, vagy hogy hogyan tehetnék ellene valamit? Mert már nagyon cinkes szokott lenni néha :S. 15/f

#busz #nevetés #állandóan #semmin #nevetnem #kell;
2013. aug. 7. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolj valami rosszra ami pl megesett veled és nagyon bánt nekem ez szokott segíteni..
2013. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bohókás vagy, szerintem ennek örülnöd kéne.

Kívánom, hogy ez még nagyon, nagyon sok ideig így maradjon nálad.. :)

2013. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha a semmin röhögsz, akkor retardált vagy.

Én is nagyon nagyon sokszor nevetek, de azért, mert valami humoros dolog eszembe jut, szeretek viccelődni.

2013. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.De nekem sokszor eszembe jut valami vicces,ha megyek is az utcán és elég kínos,de csak mérsékelni tudom magam,akkor is,ha hülyének néznek.


Engem viszont ez abszolút nem zavar,inkább sajnálom a többi embert,hogy mindent úgy mellre,meg komolyba vesznek.


Szóval szerintem előny.

Persze hozzáteszem,ha komoly ügyet intézek,akkor ez nem jön elő:)

2013. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok!:) köszönöm a megértő, és kedves kommenteket :)
2013. aug. 8. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, amíg vicces dolgok jutnak az eszedbe :) A legtöbb embernek pont ez hiányzik. Meg a buszon amúgy is szárnyalnak az ember gondolatai, sok mindent nem lehet csinálni.
2013. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#4 Eléggé cinkes lenne, ha komoly ügyintézés közbe elnevetnéd magad :/

Bár megeshet valakivel :)

Furán hangzik, de néha rám is jön ez a nevethetnék :)

Ilyenkor azt csinálom, hogy előkapom a telómat, és úgy tennék, mintha vicces üzit kaptam volna :)

Ilyenkor kevésbé érezheti kínosnak a helyzetet az ember ;)

2013. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben annyiszor megesett még velem, hogy sikerült egy technikát kidolgoznom, ügyelek a légzésemre, vagy pedig nagyon-nagyon hevessen lélegzek, és ez így valahogy teljessen fegyelmezetté varázsol, nagyon hatásos, eddig csak egyszer fuccsolt be.
2013. okt. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!