Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyáron miért siránkozik...

Nyáron miért siránkozik mindenki, hogy megsül 40 fok van, télen meg sírnak mert megfagynak -20 fok van?

Figyelt kérdés
Semmi nem jó?

2013. aug. 8. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyáron megsül 40 fokban (ez igaz), és télen meg megfagy -20 fokban (ez is igaz). Nem látom a problémát. :)
2013. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobban nem is lehetne leírni mint ahogy első írta.
2013. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Én örülnék neki, ha egész évben ilyen jó idő lenne. Télen ki sem lehet menni a szabadba, mert hamar fázni kezd az ember.
2013. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem a nyár a bajom, hanem a 40 fok. Próbálj meg kint utat építeni, ásni, műanyag-feldolgozó gépnél dolgozni, egyszóval fizikai munkát végezni.

Legyen stabil 30 fok, de ne ennyi, folyamatosan.

A télen meg fel kell öltözni.

2013. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Hányszor fogjuk még felhozni ezt az alsósok készségfejlesztő-elbeszélgető órájára való témát?


Igaza van amúgy az elsőnek.

Ha megdöglesztő meleg van, azt ki szereti? És ha olyan hideg, hogy a hugyod beléd fagy, azt ki szereti? Ennyi.

2013. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Én gyűlölöm a meleget. Mindig szédülök, rosszul vagyok és még bikiniben is szét izzadom magam és megsülök. Pedig nem vagyok kövér, hogy esetleg amiatt nem bírnám. 28fok lenne nekem az optimális, de még a 30al is úgy ahogy beérném. Viszont ez a 40fok nem embernek való. A tűző napon meg egyszerűen pár percnél nem lehet többet lenni, mert elájul szerencsétlen ember. A téllel ellenben semmi bajom. Imádom a hideget, havat, jó melegen belehet öltözni vastag puha pulcsikba és azt, hogy korán sötétedik. :) Amúgy is éjjeli bagoly vagyok. :D Inkább a szélsőségek miatt panaszkodnak az emberek, hogy egyszer szétsülsz utána meg megfagysz.

Szerintem az ősszel vagy főleg a tavasszal senkinek semmi problémája. Azt leszámítva, hogy lassan nem lesz ez a két évszak.

2013. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó én is pont ilyen vagyok!! imádom a hideget :D
2013. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
A hidg ellen legalább lehet védekezni. A meleggel szemben sokkal jobban ki vagy szolgáltatva.
2013. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért siránkoznak az emberek, hogy mások ezen siránkoznak?
2013. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én imádom a meleget a telet meg utálom, mivel én meg 28 fokban is képes vagyok azt mondani, hogy fázok ezért a tél az nem nekem való.
2013. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!