Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ugyanaz az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ugyanaz az ember siránkozik mindig azon, hogy alacsony, vékony és a kutyának se kell?

Figyelt kérdés

Visszanéztem az elmúlt hetet, és egy csomó önsirató, 'kicsi vagyok, girhes és csúnya, miért nincsen szép barátnőm' jellegű kérdést találtam. Szerintetek egy ember próbálkozik folyamatosan, vagy ennyi szerencsétlen van? Mellesleg kíváncsi lennék, hogy amennyiben többen lennének, úgy luxus-e utánanézni, hogy tettek-e már fel hasonló kérdést?

Unatkozom :D



2013. jún. 20. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
IGEEEEN ÉS MEGŐRÍÍT -.-
2013. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része alapból nem szokott utána nézni, hogy tettek-e már fel hasonló kérdést.
2013. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Sanszos.

Pár hete volt egy srác, ő meg azt hiszem mindig azzal jött, hogy dagadt, ocsmány és alacsony.

Szerencsétlenek.

2013. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ugyanaz.

22 (lehet, hogy már 23) éves, Debrecenben lakik. A keresztnevét is tudom.

Nagyon régóta itt van (én 2011 decemberében figyeltem fel a kérdéseire), és kb. minden nap kiír kérdést. Van kb. 5 sablonja, azokat váltogatja.

2013. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy sokan vannak, nem egy ember. Mindenhol sok emberrel találkozok, akik egyfolytában sírnak, panaszkodnak ha nem kapnak meg mindent készen. Biztos azt gondolják nekik alapból minden készen jár az életben, de tenni semmit nem akarnak érte. Biztos nehezebb dolguk van lányoknál mint aki alapból jól néz ki, dehát nem kaphat meg mindenki minden jót, el kell fogadni, hogy ilyenek, és ezt a helyzetet kellene megoldaniuk. Mondom ezt úgy hogy én sem vagyok népszerű a lányoknál, de inkább teszek valamit ha változtatni akarok ezen, nem siránkozok, annak nincs értelme.
2013. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Pedig még fel is ajánlja a rendszer a hasonló jellegű kérdéseket! :D:D
2013. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az utolsó, akit olvastam pont 24 volt, lehet, hogy beleöregedett a panaszkodásba. :D

Valóban, a jó dolgokért mindig tenni kell.

Igen, ezért nem értem én sem, miért képtelen valaki utánanézni.

2013. jún. 20. 18:08
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
tuti,hogy ugyanaz, látszik az írásaiból is. Ilyen pasi persze, hogy senkinek sem kell....
2013. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Valamilyen Krisztián, ha jól emlékszem. Szőkésbarna, zöldes-kékes szemű, 165-167 magas, vasággyal 52-53 kg.
2013. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
nekem van egy kutyám ha érdekli.
2013. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!