Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfógadnak az emberek? Kansal...

Elfógadnak az emberek? Kansal vagyok es alacsony növésü lány, de nem vagyok iszákos és kétkezi munkát végzek ahogy kell. én még nem mertem ísmerkedni efféle külsö miat, hogyan közelicsek az emberekhez, ahogy lássák jó ember vagyok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Se a kancsalság sem a magasságod nem hátrány az ismerkedéshez, barátkozáshoz. Nagyon sok olyan lányt ismerek aki kancsal és alacsony, mégis sok barátjuk van, sőt az egyik lány nemsokára férjhez is megy.

Legyél közvetlen, vidám, magabiztos, és vonzani fogod a férfiakat, embereket.

2013. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kancsalság és az alacsony növés nem kizáró ok a barátkozásnál. Alacsony vagyok, mégis a barátaim elfogadnak, és így szeretnek engem. Nem értem, hogy pontosan mit értesz "efféle külső" miatt, de nem hiszem, hogy ez a két dolog miatt borzalmasan néznél ki! Én pedig tisztellek, mert nem vagy iszákos és kétkezi munkás szorgosan végzed :) Először is fogadd el magad, úgy ahogy vagy, mert borzasztóan tudja az önbizalomhiány befolyásolni a dolgokat! Nevess mindig, legyél büszke magadra, és fogadd el magadat az összes hibáiddal együtt.:) Kell ehhez is egy kis idő, de én szorítok.:)
2013. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő zsánerem, csak az a rusnya írástudatlanságod ne lenne...
2013. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Justicar ***** válasza:
Én szeretem az alacsony lányokat, olyan, hm, nem is tudom, aranyosabbnak tűnnek. :D
2013. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerem a helyzeted lánnyka.Kancsal és szemüveges srác voltam,de megműtötték a szemem,azóta minden megváltozott.1. nagyobb az önbizalmam 2.nem tesznek megjegyzéseket az emberek, járok társaságba stb.Mert aki nem járt ebben a cipőben az nem értheti ezt az élet helyzetet.Szemműtétet ingyen is végeznek,kórházi szemészeten kell feliratkozni! Azért ne aggódj, mert alacsony vagy,tanulj,képezd magad,tudsz majd ismerkedni.
2013. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!