Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alacsony emberek tényleg...

Az alacsony emberek tényleg gonoszak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Viszont ez egy eldöntendő kérdés, ami törlésgyanús.
2013. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm alacsony, és nem gonosz, hanem nagyon kedves és aranyos ♥
2013. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van benne igazság,igy pld.-ul a csúnya vagy fogyatékos emberekre is jellemző.Ugyanis sok sérelem éri őköt életükben. A többi átlagos külsejű emberek éreztetik velük testi hibájukat,ami sok sérelmet okoz nekik.
2013. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül..kivéve ha napóleon szindrómásak :D ismerek egy pár ilyet..folyton fitogtatni akarják az erejüket.
2013. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Cáfolnám hogy az alacsony emberek gonoszak!

Én is 165 cm vagyok,és a barátaim,ismerőseim egy jószívű,segítőkész jóhumorú és abrátságos embernek tartanak! Am Rengeteg gonoszságot láttam és tapasztaltam az életem során ,és már kezdetben elhatároztam hogy én nem leszek ilyen,igyekszem a jó felé orientálódni,és eddig a visszajelzésekből ugy tünik sikerül is! Szóval nem minden törpe egy gonosz gnóm! :)

2013. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A magam 157cmevel nem gonosznak,inkabb morgonak tartom magam :D semmibe nem latom a jot.nem orvendezek latvanyosan stb...ehhet persze kellett egy jol megszenvedett lelkivilag
2013. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 163 centi vagyok 19 éves fiú..De az ismerőseim mindig azt mondják hogy jajj de rendes meg megértő vagy meg kedves..Tapasztaltam már gonoszságot kaptam is..De nagy nehezen túl tettem magam rajta.
2013. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én eddig csak gonosz alacsony emberekkel találkoztam. Azért gonoszak, mert kisebbségijük van. De nem minden gonosz ember alacsony és nem minden alacsony ember gonosz.
2013. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"Azért gonoszak mert kisebbségijük van!"

Na de gondoljunk már bele ,miért van kisebbrendűségijük?

Mert a társadalom lenézi őket!A Férfiakról mit tartanak?

170 cm alatt és 100 kg alatt nem férfi a férfi!

Ezek után érezze magát jól az a kis ember és ne legyen neki kisebbrendűségi érzése?Mondani könnyű de aki nem jár ebbe a cipőbe fogalma nincs róla milyen élete van egy kis embernek!ja és még valami,valami furcsa berögzült ok miatt a nők se szimpatizálnak az alacsony férfiakkal, na vajon miért?bonyolult dolgok ezek,ahogyan egy túlsulyos vagy testi hibával élő embernek az alacsony embernek sem egyszerű elfogadtatnia magát ebben a mai hogy is fogalmazzak sztereotipiáktól nyüzsgő és önző másokat becsmérlő világban!

2013. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tomi válasza lényegében igaz,de még más is van.A világ nem csak most ilyen,az átlagtól eltérő fogyatékos ember sok szekatúrának van kitéve.Nem szivesen állnak vele szóba,kerülik,szégyenlik a társaságát.Én vastag szemüveget hordok,férfi létemre keskenyek a vállaim-pedig súlyzózom rendszeresen-és a mozgásom is koordinálatlan.Ezzel a szerencsétlen kinézettel,gondolhatjátok mennyi otromba megjegyzést kapok naponta.Szeretnék én egy átlagos külsejű, alacsony ember lenni!Egyébként az álatvilágban sem tűrik a sérült vagy beteg társukat.(a sánta csirkét agyonveri a többi)
2013. máj. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!