Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mexikóiak olyanok amirekába...

A mexikóiak olyanok amirekába int a cigányok nálunk?

Figyelt kérdés
Bocs ha rossz helyre írtam, de azt hallottam, hogy amerikába a mexikóikat akarják kitoloncolni.

2013. aug. 9. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez így nem igaz. A Mexikóiak őslakosnak számítanak ott, míg a cigók ide települtek. Valamint ők szívesen dolgoznak, nem a segély az életcéljuk.
2013. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyanok.


Az amerikaiak undorító propagandája az ilyen. Azért van ez, mert nem akarják, hogy mexikóiak töltsék be a munkahelyeket, hanem inkább maradjanak meg a nyomorban és menjenek vissza arra a helyre, ahova beszorították őket egy olyan környezetbe, ahol szinte semmit sem lehet kezdeni, mivel még a föld is szikes.

2013. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A higieniajuk es a "szaporodasi" szokasuk a mexicoiaknak nagyon hasonlit a ciganyokera.

De van egy eletbevago kulonbseg koztuk (persze tisztelet a kiveteleknek) a mexicoiaknak nem budos a munka.

Ha kell a legalja melot is elvegzik, nem azon jar az agyuk, hogy lehetne a masikat meglopni, mit lehetne elkotni, es altalaban nagyon kedelyes nepseg. Nagyon sokkal van napi kapcsolatom es azt tapasztalom, hogy tisztessegesen dolgoznak es legjobb tudasuk szerint probaljak nevelni az ezer gyerekuket...

Es a legtobb mexicoi (foleg a nok es a gyerekek) iszonyatosan el vannak hizva, de inkabb deformalodva mint hizva, szerintem a genkezelt kukorica az oka hogy ilyen torz formajuk van, mert ok meg a vizet is kukoricabol allitjak elo ;)

2013. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kedves 13:16-os hozzászóló


Neked jó lenne az ha lenne egy olyan országod, ahol jól mennek a dolgok, a világ legerősebb/leggazdagabb országa

és egy putri nép csak úgy betoloncolja magát, mellesleg azért, hogy ott csöveljen, és járjon neki a segély? Szerintem te sem örömmel fogadnád őket!

2013. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mit mondjak én erre neked, kedves felebarátom? Mondtam, hogy buta vagy, mint egy nejlonzacskó?


Azé a 'putri' népé volt Amerika, akiket később a jelenlegi helyzetbe kényszerítettek. Van fogalmad arról, hogy kik egyáltalán a maják, aztékok?

A legnevetségesebb, hogy azt hiszed, hogy csövelni mennek oda ingyen segélyért. Te tisztában vagy azzal, hogy ők soha az életben nem kapnának ott segélyt? A legalja munkát is elvégzik szorgalmasan.

2013. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24%

Látom még nem voltál Amerikában! Nos akkor ne a filmek, meg a hírek alapján tájékozódj légyszíves!


Vegyük pl. Los Angelest. 40% a mexikói, és még az illegális bevándorlók, akik szintén mexikóiak. Nem egy helyen láttam már, (belvárosban is) hogy kéregetnek, csórnak, gusztustalanul viselkednek az utcán, és nem mellesleg rabolnak is! Ezek a mexikóiak! Szerinted miért szigorították az USA-Mexikói bevándorlást? Vissza kéne térni a aló életbe pici.

2013. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyan ugy ahogy cigany kozott is van normalis ugy mexicoi kozott is. De csak, hogy tisztaban legyetek a dolgokkal a mexicoiak fele rosszabb mint a cigany lopnak ugyan ugy csalnak drog kereskedok az interpoolon a legtobb keresett szemely mexicoi kolumbiai szerintetek miert mert olyan Jok ? Ezert nem akarja oket az Usa es persze amerikaban barki dolgozna hisz ott a heti kereset olyan mint itt a havi!!!
2018. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van hasonlóság mivel a Mexikóiak félig indiánok félig spanyolok, és ugyebár a romák Indiából jöttek és szóródtak szét. Ezért öltözködésben, zenében, kinézetben van hasonlóság. Egyébként kb ugyanolyanok.(btw szeretem a roma mexikói kultúrát is tehát minden rasszizmus nélkül mondom)
2021. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!