Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? (magasság)

Miért van ez? (magasság)

Figyelt kérdés

Nos, 14 éves 190 cm magas (fiú) vagyok!Úgy érzem nem vagyok elég magas, amikor sétálok az utcán és szembe jön velem egy ritkán magasabb, vagy egyforma magasságú ember, akkor olyan érzésem van, hogy mintha kicsi lennék!De tudom, hogy ez egy szép magasság és elég magasnak számít, de.. nem tudom!

Kisebbségi komplexus?

Kézilabdázónak készülök!Lehet, hogy azért mert ott sokan 200 felett vannak és én meg kicsinek érzem magam melettük?



2013. aug. 10. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Majd kinövöd.


Én 180-185cm körüli magassággal, 15 évesen magasnak érzem magam. És igen, ez társaság függő, volt egy kosaras barátom, 1 fejjel magasabb volt minimum, és amikor nézegettem a csapat képeit, leesett az állam, mert ő volt a legalacsonyabb a csapatban. Akkor értettem meg, miért érzi magát alacsonynak.

2013. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos, nagyon remélem, hogy a társaság miatt van, hiszen magasabb emberekkel vagyok körülvéve! Köszönöm szépen a választ!
2013. aug. 10. 01:40
 3/6 anonim ***** válasza:
165 centi vagyok, szóval neked ne legyen kisebbségi komplexusod, mert nekem sincs, pedig van 2méteres haverom is :) 16/F
2013. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is 16/f és 171 csak!!!
2013. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alibaba15 ***** válasza:
Basszus neked van kisebbsegi koplexusod 190 cm-es magassaggal? Akkor en mit mondjak a 165 cm-emel ? Nekem igen is lehet kisebbsegi komplezusom mert alacsonynak szamitok es semmibe vesznek eleg sokszor sajnos. Utalom magam es csakis az anyamnak koszonhetem mert o ilyen kicsi. Megorulok
2016. júl. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne nagyon menj Hollandiába, Litvániába, Norvégiába...:D ott kicsi leszel
2016. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!