Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A testvérem nagyon erőszakos!...

A testvérem nagyon erőszakos! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most lesz 15. Néztem BSE-t amikor a tv elé állt, én irtam a bnőnmnek milyen izé, erre ő most rámtámadott és ököllel verte a hátam,köptem eggyet és még többet húzott rám, nincs rajtam semmi egy toppon és egy rövid nadrágon kívül igya csupasz hátamra vert. szüleim nem látták nincsenek itthon. kissebb sokkot kaphattam nekiestem a saját torkomnak és akkor engedtem el mikor levegőre volt szükségem, utána bejött velem ordibálni h ÉN haggyam békén, majd ököllel a fejemre vert.

Mi baja van velem? Anyáéknak nem akarom elmondani mert félek mostmár tőle, és félek h bosszut áll. 13/L


2013. aug. 11. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan köpd be a szüleidnek ők megnevelik, ha még jobban bántani fog és komolyabb bajod lesz akkor javító intézetbe zárhatják a testvéred. Szólj a szüleidnek erről ne hagyd magad, és mondd meg nekik hogy ne hagyjanak vele egyedül. Kezeltetni kéne a tesódat.
2013. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ohh az a testvéri szeretet :))))))))
2013. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb rámtámad, jól gyűjtsd össze az összes turhát az agyadból és köpd szemközt a testvéred...


Majd utána rúgd tökön és közöld vele, hogy innentől kezdve te vagy a góré.

2013. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*rád
2013. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csezd pofán vaslapáttal,majd rúgj a golóiba.nehogy má azt hidje h ő a főnök.
2013. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kapard ki a szemét!

Amikor azzal foglalkozik rúgt tökön és verd szét a fejét valami tompával.

2013. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Erről csak akkor hallgass a szüleid előtt, ha kiszolgáltatottá tudod tenni, rettegésben tudod tartani. Ha így marad minden és nem teszel semmit, akkor belőled egy lelki roncs lesz és sosem fogsz teljes életet élni.


Én a helyedben megbosszulnám, majd azonnal szólnék a szüleimnek. Mivel egyáltalán nem kímél téged, üti a fejed és a gerinced, ezért én azt csinálnám, hogy amikor legközelebb megtámad, legyen nálad kéznél valami keményebb tárgy, és üsd vele állcsúcson vagy vágd tökön. Utána kiverném belőle a szart is, majd szólnék a szüleimnek, hogy többször is megvert már, de most annyira fájt, hogy inkább visszaütöttél, majd harcképtelenné tetted. Remélem intézetbe kerül.

2013. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rugd meg a golyóit olyan erősen ahogy csak tudod, akor tuti oszeesik. Aztan szolj anyádeknak mielöt megölnétek egymást.
2013. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tálalj ki, és ha ismétlődik, rendőrség. Nem hülyéskedek.
2013. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem játék. Mindenképpen mond el a szüleidnek. Ha ők esetleg nem vesznek komolyan, akkor lépj tovább és keress meg valamilyen hivatalos szervet - rendőrség, családsegítő,akármi. De ne hagyd annyiban. A jól tökön rúgás pedig nem oldja meg a helyzetet. Az ilyen problémákat tényleg kezelni kell, mert nagyon hamar komoly gondok lehetnek…
2013. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!