Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom ezeket a...

Csak én tartom ezeket a sziget fesztiválos képeket dicsekvésnek?

Figyelt kérdés
A Facebookot elárasztották a sziget fesztiválos képek. Mielőtt azt hiszitek, hogy irigy vagyok, vagy ilyesmi, én is voltam ott, és minden évben kint vagyok. Nem is ezek a képek a problémám, csak most éppen ezek az aktuálisak. Igazából arra gondolok, hogy valaki elmegy valahova, és rögtön kiírja. Akár uszoda is lehet, nem kell azonnal egy fesztivál. Szerintem az, aki tényleg gyakran csinál valamit, nem teszi kia Face-re, mert számára megszokott. Vagy nem értetek egyet? Csak én érzem az ilyet dicsekvésnek? Én eddig nem raktam ki ilyeneket, mert azt gondoltam, mások annak vennék.
2013. aug. 13. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A facebook erről szól.Mutasd mid van,Nagy versengés az egész.Elég jól kilett ez találva.Itt már nincs olyan mint régen,hogy mi közöd a magánéletemhez,simán kiírnak oda bármit,csak hogy tudjanak mivel dicsekedni,de a látszat néha csal.
2013. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát rendben van, csak azt vettem észre, hogy az teszi ki az utazásait pl., aki nem gyakran utazik külföldre, mert nincs rá pénze. Félre ne értsétek, nem azon nevetek, hogy valakinek nincs pénze valamire, csak szerintem az az ember, aki beutazta a földet magasról tesz rá, hogy kitegye face-re. Igazából azért zavarnak a szigetes képek, mert régen minden osztálytársam azt mondta, mekkora gáz (de úgy, hogy sose voltak ott), most meg elmentek, és rakogatják fel a képeiket, mert 1x bementek 1 db koncertre. Közben meg mind azt mondta, mekkora hülyeség. Szóval, egyre inkább úgy érzem, hogy csak olyasmit raknak ki az emberek, amit nem is szoktak csinálni. kirakják a partikat, meg hogy az aktuális bejegyzést hol írták, és a bejegyzést csak és kizárólag azért írják, hogy alatta megjelenhessen a helyszín, ami még csak nem is valami izgalmas hely, csak egy mozi vagy egy söröző.
2013. aug. 13. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:
*rakosgatják
2013. aug. 13. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Dicsekvésnek a szigetes képeket nem gondolom, pont ilyen dicsekvő lehet egy nyaralás is. Viszont ha valaki túlzásba esik és minden kutyapisilte bokorban becsekkol attól frászt kapok és egy idő után le szoktam írni az ilyen ismerősöket. A fb egy lehetőség, hogy megnyilvánuljon az ember, de van akinek tanítani kellene egy jó adag etikettet a használatához. Amin én tudom végképp felhúzni magam az a terhes barátok agymenése ahogy naponta megosztják mindenkivel milyen csodás az életük, majd átváltozásuk csecsemővé - mert a babát mindenkinek látni kell, legjobb ha ő lesz a profilképe. Nálam éppen ez viszi a pálmát, nálad meg a sziget borít dolgokat :)
2013. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet, hogy ez tényleg személyiségfüggő. De mondom, csak azért érzem dicsekvésnek, mert olyan "egyszer jártam ott, tegyük ki" érzetet kelt. Mindegy, valóban nem akkora tragédia ez, csak furcsa volt. Köszi a választ.
2013. aug. 15. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!