Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mikortól kezdtetek fesztivá...

Ti mikortól kezdtetek fesztiválokra járni? Pl:Balaton Sound, Sziget

Figyelt kérdés
Mert én már nagyon mennék,de még csak 15 vagyok ,és anya nem engedne amúgy se..

2013. júl. 10. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

megértem, hogy ennyi idősen nem engednek el, főleg az egészre...

én 16 éves voltam, amikor először voltam szigeten, egy napra mentem. a kedvenc zenekarom játszott (Muse, 2010-ben), és a szüleimnek megesett rajtam a szívük, így egy napra elengedtek, úgy, hogy a barátnőmmel és az ő nagykorú unokatesójával mentünk, apa jött értem hajnalban kocsival.

17 évesen a barátommal egy nagyobb társasággal elmentünk hegyaljára, akkor voltam először végig egy fesztiválon. elengedtek, mivel a barátom már nagykorú volt, és a társaság több tagját is ismerték.


20/L

2013. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

15 évesen voltam először Fezenen nővéremmel (ő 19 volt), végig ott voltunk. Azóta (2007) minden évben ott voltunk és Pafén is (1-1-et leszámítva, amikor nem jutottunk el).

19 évesen voltam egyedül Szigeten egy napot. Tavaly is voltam 2 napot...

Nincs esetleg egy idősebb tesód, aki elkísérne 1-1 napra? Lehet, hogy azért sem engednek, mert drágák ezek a fesztiválok, nekem pl. sosem adtak pénzt. Ha dolgoztam vagy gyűjtöttem, akkor mehettem.

21L

2013. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem meg a szórakozás eme formája abszolút nem vonz. Inkább egy laza hétvégi kikapcsolódás barátnőmmel, mint ezek a fesztiválok.
2013. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs idősebb sajna..:/
2013. júl. 11. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

18 éves voltam, mikor először DOLGOZNI mentem Szigetre és Voltra. Munka előtt és után kimentünk a többiekkel még koncertekre ha volt időnk. 23 éves koromtól viszont rendszeresen jártam Szigetre és Soundra is.


15 évesen Soundra én se engednélek, Szigetre inkább, de max 7-8ig engednélek ki, nézd meg milyen, de a zúzós éjszakába már ne maradj ott annyira, mert azért ha ott megindul egy koncert után a tömeg el lehet keveredni eléggé. Ha szülővel mész, vagy idősebb rokonnal, aki értelmes, akkor elengednélek.

2013. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Szigetre járok, de csak 1-1 napra mindig, azt kb. 16-17 éves korom óta, nem emlékszem pontosan. Előtte engem sme akartak kiengedni.
2013. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*sem

bocsi

2013. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!