Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt el lehetne valahogy fojtani?

Ezt el lehetne valahogy fojtani?

Figyelt kérdés
Kiskoromban megnézettek velem egy horrorfilmet, ami máig is bennem maradt. Ezt amugy egy 8 éves kisgyerekként traumaként éltem át. Mellesleg egy olyan film volt, ami ha már nagyként is megnézi az ember akkor is kicseszett ijesztő! :/ Azóta félek a sötétben mezítláb mászkálni. Még azt sem bírom ki, hogy este lelógjon a lában az ágyról.

2013. aug. 13. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Melyik film az? Megnézném így felnőttként. Vegyél olyan ágyat, minek nem lábai vannak, hanem deszkaoldala. Így nem tud kinyúlni alóla a szörny
2013. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El :) Velem is kiskoromban megnézették a kört :) Nah hát nekem is eléggé ijesztő volt :D De aztán nem tudom nekem az van ha meghalok mást nem nagyon tudok csinálni meg úgyis egyszer eljön :) Így én még élvezem is a sötétséget :D Nekem ez a gondolat menet segített :) De este csukd le a villanyt és ülj le a FÖLDRE mivel az ágyon attól félsz hogy valami elkap :) Gondold át mit tehetnél meg érné e? legyél közel a villanyhoz vagy teloval sokszor világítsd oda és nézd csak a képzelet játszott veled :)Sok sikert Fel a fejjel ^^
2013. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :D épp most veszünk új ágyat a szobámba, szoval lehet hogy megfogadom :) Am a "Viasztestek" című film..Ajánlom ha egy jó horrort akarsz nézni vagy ha este nem akarsz aludni ;)
2013. aug. 13. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Kösz, de már láttam. A pocsék filmek közé tartozik. Nekem inkább az Ómen temetős jelenete az ijesztő, vagy A Sötétség fejedelméből a Faaaather... Faaaaather rész.
2013. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Vegyél olyan ágyat, minek nem lábai vannak, hanem deszkaoldala. Így nem tud kinyúlni alóla a szörny"


xDDDDDDDDDDDD



Hát ez nagyon nagy.


Amúgy tényleg... meg lefekvés előtt küld be a szobádba azt az embert, akiben feltétel nélkül hiszel.. ha ő aztmondja, hogy nincs szörny a szobádban, akkor nyugodtan aludhatsz. xD

2013. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2# a kört már én is láttam, de szerintem rajtam kívül még sok mindenki.. Nézd meg a Horrorra akadva 3-at aztán újra a kört és vígjáték lesz belőle :DD
2013. aug. 13. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Én horror nélkül se bírom, ha a lábam vagy a kezem lelóg az ágyról, amíg ébren vagyok.:D

Elfojtani nem hinném, esetleg kinőni, vagy valami.

2013. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Deggial ha az "adsz vagy kapsz" sem tetszik akkor nagyon nem egyezik a filmízlésünk :P am a viasztestek nekem azért félelmetes mert az unokatesom nézette meg velem 8 évesen..és lehet h még ma megnézem valamelyik filmet amit mondtàl :)
2013. aug. 13. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A Visztestek egyszerűen egy vacak film. A vacak filmeket nem találom félelmetesnek. Az Adsz vagy kapsz szintén pocsék. Ezek igénytelen, rossz horror filmek. Persze egy kisgyerekre hatással lehet. Sajnálom, de én csak a minőségi horroron tudok borzongani. Nézd meg például az általam említett két filmet.
2013. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És az Ómenből az eredetit nézd meg, ne a remaket.
2013. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!