Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csomószor úgy érzem, hogy...

Kakaó39 kérdése:

Egy csomószor úgy érzem, hogy nekem fontosabb a másik ember, mint én neki. Ez normális? Eléggé zavar, nem tudom, lehet-e tenni ellene.

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... önzőbbnek kell lenni, és csak annyit engedni a másiknak, ami még nem esik nehezedre.

De hát kétséges, hogy az embernek szüksége van-e ilyen barátokra egyáltalán.

2013. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Régebben sokszor én is ezt éreztem. Nem nagyon lehet tenni ellene. Vagy szerencséd van és találsz olyan embereket, akiknek te is fontos vagy, vagy próbálj te is önző lenni, hogy ne semmizzenek ki teljesen, meg ne használjanak ki.
2013. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hat kb velem is ez van. Mindig en keresem, akkor is ha az en eletemben fontos esemeny van. Azt se tudja mi van velem. Es legjobb baratnak mondja magat.

Szerintem tedd azt amit en (ha baratokrol van szo): Gondolkodj el rajta, hogy tenyleg ilyen egy igaz baratsag? Mert lehet hogy nem. Csak kihasznal.

2013. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki szerint ez ellen nem lehet tenni az ugyanebben a cipőben jár de nem AKAR tenni ellene, inkább elhiteti magával hogy bele kell törődni.

Tapasztalatból mondom: menj rendszeresen olyan emberek közé akik nem kedvelnek vagy legalábbis nem törődnek veled egyáltalán. Így úgymond a saját dolgoddal fogsz törődni te is, nem azzal hogy pl. "jaj nehogy megbántsam a másikat valamivel".

2013. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!