Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tud egy ember ennyire...

Hogy tud egy ember ennyire kifordulni önmagából, teljesen megváltozott, ez normális?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, régóta ő a legjobb barátnőm.. Régebben elég teltkarcsú lány volt, szóval értitek, nem egy anorexiás lány. Viszont mára már nagyon sovány lett, és ráadásul csak salátákat, ásványvizet tud inni, semmi 'normális' ételt, húst konkrétan nem, édességgel is hiába kínálom, 1 szemet nem akar megenni, mert hogy ő nem szereti! Az orrát és megműtötte a múlt hónapban, mert egy kicsit ferde volt. Ráadásul amióta ilyen kis 'gebe' lett, folyton csak ruhákat, szoknyákat, magassarkút visel, a suliban is, nagy részük alig takar valamit. Ő is kezdett amolyan mai divatcsajjá válni, Iphone van, most pedig egy olyan edzőcipőt kapott, ami manapság olyan nagy divat.. Ráadásul minden nap elpanaszolja, hogy már ő annyira vágyik egy fiúra, nagyon szeretne párkapcsolatban élni, mert egyedül már alig bírja. Mégis minek/kinek a hatásra tud valaki ennyit változni?

Egy elkeseredett 16 éves lány


2013. aug. 6. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, 16 vagyunk mind a ketten. :(
2013. aug. 6. 11:22
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Idövel kinövi, szerintem addig szüneteltesd a kapcsolatot és keress másik, normális barátnöt.
2013. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A nők nagy részére jellemző az, hogy szép akar lenni.. a barátnőd ennek a betegévé vált.

Egyébként hogy tudta megműttetni az orrát 16 évesen?

2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ebbe nem tudom mi a nem normális, szimplán szép akar lenni, mert gondolom megunta, hogy a csúnyasága miatt piszkálják, és most az, hogy pasit akar, tudod "Párban szép az élet" és gondolom ki akarja próbálni a szexet is, 18 éves, az emberek folyton változnak..ezért kár lenne megszakítani a barátságot..de nekem az a sanda gyanúm, hogy azért borultál ki, mert féltékeny lettél rá.
2013. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem, hogy kinövi, mert nem csak ilyen külső, hanem belső változásai is vannak, és már jó párszor beszólogatott nekem ebben-abban. Nem tudok bőven a műtétjéről, csak azt mondta, hogy jó pár hónapba tellett, míg végre találtak rendes orvost.. Kedves utolsó, ha nem olvasod el az egész feltevésem, akkor inkább ne is írj hozzá semmit, mert egyrészt képben sem vagy, másrészt 16 évesek vagyunk!
2013. aug. 7. 10:57
 6/7 anonim válasza:

inkább olvasd el részletesen a kiírásod, idézem:

"18 évesek vagyunk, régóta ő a legjobb barátnőm.."

2013. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a + kilók nagyon képesek tönkretenni a lelki világát bárkinek. Tuti kapott privátban bántásokat és úgy gondolta neki is olyannak kell lenni mint a többi csajnak és ez szomorú. Remélhetőleg kinövi és rájön, amit csinál nem jó.
2013. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!