Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire számíthatok az életem...

Mire számíthatok az életem további részébe, ha embergyűlölő vagyok?

Figyelt kérdés
Időszakosan előfordul annyira rossz kedvem van, hogy úgy érzem minden ember különösen nő gonosz ártó lény és ne szóljon hozzám senki. Sok kudarc ért az életbe, az életem jelentős része tele van kudarcokkal rossz élményekkel, bukásokkal. Állandóan visszajárnak ezek a rossz emlékek, és azok az emberek akik bántottak álmaimban sem hagynak békén.
2013. aug. 14. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm pont ilyen. Gyűlöli a nőket ahogy mondta velejéig. Folyton bebeszél magának mindent. Pl hogy ha a haverja megigérte hogy segit de a felesége mozizni hivta és elment akkor amiatt szemetek a nők stb. De a legsúlyosabb hogy azt mondja h minden a nők miatt van mert ugye a gonosz ffiak is nőtől születtek. Te ne légy ilyen zakkant hanem kérj segitséget :)
2013. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abszolút ugyanebben a helyzetben vagyok.Az álmaimban meg még sokkal durvábban jönnek vissza ezek.Hány éves vagy amúgy?
2013. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Engem is sok kudarc ért, de emiatt én nem gyűlölök senkit, mert nem minden ember ugyan olyan, viszont sokan bunkónak szoktak tartani főleg mikor rossz kedvem van hozzám se lehet szólni mert egyből leoltom őket :DDD

Az a baj az élet ilyen, tele van kudarcokkal, de biztos a te életed nem csak a kudarcról szól, próbáld meg a sok rossz embert álmot és történést félre rakni, és élj pozitívan, én például boldog életvitelt élek, és szó szerint sz*rok mindenre és mindenkire ami/aki rossz

2013. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok jóra nem számíthatsz. Ha ember gyűlölő vagy akkor valószínű hogy emberek társaságában nem is fogod jól érezni magad. Tehát az életed nagy része amiben kénytelen vagy élni nehéz lesz és utálni is fogod. Nem tudom hogy mi az ami téged érdekel, amit szeretsz csinálni,de ha van esetleg ilyen akkor lehet érdemes volna azzal foglalkoznod, mert az örömet tudna okozni neked. Én sem annyira vagyok nyitott az emberek felé. Nekem is nehéz velük lenni, velük foglalkozni. Úgy érzem hogy nem tudom megtalálni az utat feléjük. Hiába vagyok közöttük még is úgy érzem hogy magányos, elszigetelt vagyok. Nem tudom hogyan lehet ezen változtatni.
2013. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13:57-es vagyok még. Én lány vagyok és 22 éves. De azt érzem hogy ez egyre rosszabbá válik évről évre. Egyre nehezebb nyitnom. Én meg pasikkal vagyok így mellesleg hogy egyikükben sem tudok megbízni, meg mindegyikre ráhúzom hogy biztos nőfaló, meg úgy is megcsalna. Nem bízok bennük egy kicsit sem. Csupán az egészben az a rossz hogy vágyom is rá hogy legyen egy férfi aki szeressen, de hogyan is lehetne ez amikor bizalmat nem tudok nekik adni.....Szóval én sem vagyok valami jó helyzetben.
2013. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!