Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen bunkó,...

Csak én vagyok ilyen bunkó, embergyűlölő vagy nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem emberundorom van. Zavarnak a csücsöritős,pucsitós műanyag csajok és agyonszolizott pasijaik,idegesitenek a 2szinű csajok akik puszilkodnak minden találkozásnál mert az annyira ééééédi aztán egymás háta mögött lemondják egymást. Zavarnak a fontoskodó öregasszonyok akik elsőnek futnak fel a buszra mert nekik annyira nagyon fontos a kinai piacra menni és fent tartják a forgalmat és szúrós tekintettel néznek minden fiatalra,mint akik haragszanak a világra. Idegeimre mennek a hülye emberek akik nem tudnak sorba álni a busznál,nem is engedek senkit benyomulni magam elé ha csak nem terhes vagy megkér rá. Amúgy mindig kirakom a könyökömet h ne tudjanak elém menni. Zavarnak a primitiv tinicsajok akik bugyiban pózolnak aztán riynálnak hogy a napiszaron kötnek ki. Utálom a műanyag-playbackelő énekesnőket és a gagyi mainstream zenéket amik naponta 30szor mennek a rádióban. Kibukok azon ha elálják az emberek a mozgólépcsőt mint a birkák. Utálom a tömegnyomor akciókat,nem birom azt amikor mindenki egyforma stilusban nyomul...birka csordát látok olyankor. Nem értem a csajok hisztizését mindenen,nem értem miért járnak csoportosan wc-re. Már gyerekkoromban is ilyen voltam,utáltam amikor rinyáltak a többiek minden sz.rért a taaaaniiiiitóóóóónéééééni-nek.Mindig azt csináltam amit akartam,nem szerettem ha mások belebeszéltek az életembe,ezért sokan utáltak. Most hogy egyetemre járok,normálisabb emberekhez van szerencsém akik már megszokták a természetemet és szoknak röhögni a beszólásaimon,birnak engem meg én is őket,de amikor felhozzák hogy miért nem megyek koleszba kiráz a hideg. Úgy érzem hogy engem az akadályozna a személyi szabadságomban,nem tudnám mással megosztani a szobámat,mert tudom hogy az jönne hogy adjam kölcsön a ruháimat amitől én a falra mászok. Nekem nem kell más cucca,másnak se keljen az enyém. 13 év alatt nem alakult ki 1 igazi barátságom se suliban,valahogy összes barátnőmről kiderült h kétszinű és megutáltam. Öszevisza van 2 igazi barátnőm. Az egyik olyan mintha a húgom lenne,15 éve ismerem a másik meg olyan mint én csak kedvesebb. A pasim az teljesen olyan mint én csak pasiba,ő a legjobb barátom is egybe,olyanok vagyunk együtt mint Beavis és Butthead,annyi külömbséggel hogy lány vagyok. Vannak még rajtunk kivül ilyen emberek? Azon is kibukok ha valaki csámcsog vagy ha görbén vágja le a vajat,és ha valaki (pasimon kivül) beleiszik az üvegembe azért ölni tudnék mert elképzelem hogy előtte pl. leszopott valakit vagy herpeszes.

2013. jún. 26. 20:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
helyesirasi hibakra utalo kommentek nem erdekelnek
2013. jún. 26. 20:11
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de az üveges az túlzás :D ennyi erővel ne add oda senkinek, mert már hánytak azzal a szájjal...
2013. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos a egyre modernizálódó világban mindinkább gyakoribbak lesznek az efféle dolgok. Üdv a 21. században.

A buszos, sorban állós példádról az jutott eszembe, hogy mivel én világ életemben udvarias voltam az emberekkel, próbáltam mindenkivel kedves lenni és empatikusan viselkedni, természetes számomra, hogy átadom a helyem/elsőbbségem a nálam idősebb, elsőbbségre szoruló személyeknek. De amikor én mosolyogva átadom valakinek a helyem, vagy előre engedem, s boldoggá tesz, hogy cselekedtem aznap valami jó apróságot, ő grimaszoló arccal rám néz és köszönés nélkül elfoglalja a helyem. És ez nem csak egyszeri eset volt. Nagyon gyakori az ilyen. Eddig 10 emberből 1(!!) néni köszönte meg. Egy.


Nem neked van emberundorod. Az emberek lesznek undorítóak. És gondoljunk bele a következő generációba, amikor az általad is említett csücsörítős-szolis-bugyibajárkálós emberkéknek utódaik lesznek. Azok mit fognak majd művelni?

2013. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Amado atya ***** válasza:
51%

Majd akkor panaszkodj a buszra felfutó öregasszonyokra, tülekedő népségre, ha már legalább 15 éven át buszt vezettél majd' mindennap, mint én. :P :D


Viszont a többi fájdalmadban is mélységesen egyet tudok Veled érteni, sőt. Már legalább ketten vagyunk ilyen bunkók. ;) :)

2013. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, igazából szerintem ez nem normális. Mármint, na, valljuk be, hogy mindenkit idegesítettek már fel a tipegő öregasszonyok vagy a macsító gyerekek, de akkor is, annyira felesleges energiát elvesz az, hogy te ezen pattogsz, hogy az nem igaz. Azt fordíthatnád teljesen másra is. Szerintem kicsit túlliheged ezt a dolgot, pl. ez a görbe vajas szitu... :DDDDDD

Mellesleg, nem bántásból, de írtál arról, hogy nem alakult ki egyetlen barátságod sem. Nem gondolod, hogy nem mindig másban kell keresni a problémát, hanem egyszer magadba nézni?

Vigyázz, nehogy előbb - utóbb besavanyodott és zsémbes öregasszony váljon belőled.

2013. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hidd el sokszor halgatom mennyit morog szegény buszsofőr a nyanyákon amikor azok leszálnak. Meg az idiótákon akik kinyitják a busz ablakát hátul,amitől kikapcsol a klima és elöl megsülnek az emberek. Naponta másfél órát buszozok suliba. Soszor már sajnálom csóri buszsofőrt :D
2013. jún. 26. 20:33
 7/17 A kérdező kommentje:
nem válik belőlem zsémbes vénaszony,de nem mások fognak belebeszélni az életembe,pl. mint a barátnők. Egy idő után mind parancsolgatni akar,pl. miért igy csinálod miért nem úgy csinálod,miért nem voltál suliba,miért ez,miért nem az...nem értik meg nekem hogy azt csinálom ami nekem jó,nekik szintén nincs belőle semmi káruk akkor nem értem miért ugatnak bele,és miért nem hagynak élni. Ja és még parazitáskodnak is. Léci segits ezt segits azt,és aztán ha nekem kell valami akkor egyik se ér rá. A nők 90%a kétszínű parazita sztm.
2013. jún. 26. 20:38
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg rossz környezetben vagy.
2013. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
[link] újra nem írnám le mit érzek, de ugyanezt. utálom az embereket, iszonyom van tőlük. ha érdekel a szemszögöm, olvasd el amit linkeltem.
2013. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jé én is itt blogolok antiszociális macska néven :D
2013. jún. 26. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!