Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek mi az élet...

Csicsikusz kérdése:

Lányok, nektek mi az élet célotok? Mit gondoltok, mitől lehetnétek valóban boldogok?

Figyelt kérdés
ez egy elég összetett kérdés, a válaszolásnál legyetek őszinték. csak egy felméréshez kellenének nekem az infók. ezt a kérdést a 18-30 éves nőknek szól, és előre megnyugtatok mindenkit h nyugalom, szó sincs diszkriminációról :)
2013. aug. 16. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a család jelenti a boldogságot. Sosem voltam egy kimondottan szorgalmas ember, nem nagyon volt konkrét célom, mint pl, hogy orvos, ügyvéd vagy bármit szeretnék lenni. Megszereztem egy diplomát, de most a munkámnak semmi köze a szakmámhoz.

Nekem elég annyi a boldogsághoz, hogy a munkahelyemen jól érzem magam, nem gyomorgörccsel járok be, a párommal gyönyörűen úgy alakul az életünk, ahogy szeretnénk, és pár éven belül családot alapítunk.

Lehet, hogy túl hétköznapi és egyszerű célnak tűnik, de nekem csupán ennyi :)

2013. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Chekkolada válasza:

Én egy szép házat szeretnék, nem túl nagyot, elég csak egy kisebb ház is, kerttel. Csinos legyen, tele természetes dologgal, világos legyen, praktikus, minimalista... Valahol a Balaton felvidék környékében egy védett helyen. Hobbiként egzotikus növényeket nevelnék egy saját hobbi üvegházban, néhány kedves háziállatot, gyümölcsfákat, haszonnövényeket... Egy olyan emberrel aki békés, de erős és dolgos, szeret zenéket hallgatni, velem együtt lazulgatni, kirándulgatni, valami kreatív hobbija van mint mondjuk zenélés, festés, szobrászkodás, fafaragás, kovácsolás...

Soha nem hoznánk haza a meló dolgait. Néha ha úgy tartja kedvünk elugranánk szórakozni, táncolni... Vagy meghívnánk a barátokat, játszanánk, strandolnánk, télen hóembert építenénk. Én finomakat sütnék és főznék a kedvenc konyhámban, ahol mindig van elég hely. És nem akarnék gazdag lenni mindehhez, csak annyit szeretnék ami éppen elég hogy ez teljesüljön.


Szeretnénk együtt lenni, szeretnénk a munkánkat, szeretnénk ott lakni ahol lakunk.


Ha csak a fele, vagy negyede ezeknek meglehetne ebből a feelingből, vagy csak bizonyos elemek valahogyan. Akkor talán kedvem is lenne gyermekeken gondolkodni, és már csak ettől a kis dologtól is akár boldog tudnék lenni.

2013. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban családot szeretnék. Egy igazi társat, gyerekeket, kényelmes, nyugalmas otthont, stabil anyagi megélhetést és egy fix. stabil munkahelyet, amit szeretek is csinálni.
2013. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy szép, takaros házikó egy kis kerttel tele fákkal ahol élhetjük a nyugodt mindennapjainak a majdani szerető férjemmel és két gyermekemmel valamint két kutyával. Szertném ha a munkahelyemen megbecsülnének és jó légkör lenne. Jó lenne ha mindig lenne elegendő időm foglakozni a családommal, csak úgy kirándulni, hobbiból főzöcskézni, sütni, a kertben sütögetni, játszani a gyerekekkel.


21/L

2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"a majdani szerető férjemmel és két gyermekemmel"

miért csak kettővel? :D

2013. aug. 16. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb életcélom, nem gondolkodom előre. Konstansan lefoglalom magam olyan dolgokkal, amik érdekelnek. Én most is boldog vagyok. Munkálkodom a kis vállalkozásomba, ismerkedek keresek egy társat magam mellé. ősszel majd elutazom valahova és kb. ennyi. Előrébb tervezni fölöslgesnek tartom és nem is érdekel.
2013. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az eletcelom, hogy korbeutazzam a foldet. Minden zugara kivancsi vagyok. Megjobb lenne, ha olyan tarsra lelnek aki velem tartana. Boldog lennek, ha piszkosul sokat keresnek es vasarlaskor ugy tegyek be mindent a kosarba, hogy nem szukseges megneznem mennyibe kerul. Ezen kivul legyen egy biztonsagos otthonom (haz) nagy udvarral es ket kutyaval.
2013. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért csak kettő kedves kérdező mert hármat már félnék bevállalni a mai világban..:(
2013. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez gyávaság?
2013. aug. 27. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!