Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatnék olyan lányt, akinek valóban fontos, hogy végre megtalálja a párját és nem csak az élet unalmas vagy fárasztó dolgainak ad elsőbbséget? Szóval, akinek hozzám hasonlóan elsődleges a párkeresés, mert igényli a szeretet.

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, Én is egy ilyen lányt keresek már egy jóideje :/ 18/F, Bp
2012. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a neten találtam meg a párom.

Emberismeret azért nem árt hozzá, hogy a sorok között is tudj olvasni.

De BÁRHOL szembe jöhet az illető, járj nyitott szemmel!

2012. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
itt :D
2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag bárhol!
2012. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt vagyok.
2012. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az élet unalmas és fárasztó dolgai? Nekem ilyenek nincsenek az életemben tehát elsőbbséget tuti nem adok nekik. Sok érdekes, izgalmas dolog van viszont az életemben. Viszont nem is elsődleges célom a párkeresés, majd jön az is ha jönnie kell. Akkor én külön kategória vagyok? :D 24/L
2012. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 21:56


Na látod, pont az ilyen lányokról beszéltem. :D


Nem hiszem el, hogy nem vágysz egy társra, aki szeret és törődik veled. De lehet én működök furán. :D

2012. máj. 17. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem vágyom. Azt mondtam, hogy nem az az életcélom, hogy pasit fogjak magamnak, aztán ha nem jön össze a kardomba dőljek... Szerintem mindennek megvan az ideje és hiába rágom le a tíz körmöm, hogy pasi kell most azonnal, attól még nem fog sikerülni. Jól érzem magam és élvezem az életem (nem úgy ahogy te írtad, hogy az élet unalmas meg fárasztó dolgaival foglalkozom)és ha jön egy ideális jelölt nyilván nem kergetem el. 24/L ismét
2012. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!