Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már most félek hogy fogok...

Már most félek hogy fogok idén tanulni?

Figyelt kérdés

Jeles lettem 1 négyessel,mindennap nagyon sokat tanultam 2-3 órát,de most félek hogy rontanék,mivel megszokom a gépezést,játékokat stb..

Tavaly is ez volt,és mégis jól teljesítettem egész évben,most pedig jön 2 négyosztályos osztály (Én hatosztályosban leszek 9-es) és meg van az esélye hogy becsajozok..mert nem nézek ki rosszul,és már láttam pár okos,jó tanuló,szép lányt akik jönnek majd.

Már elkezdtem ismételni az éveleji,angol,német, szintfelmérőre,ami nem is biztos hogy lesz németből,törire lassan elkezdek tanulni,mert 2. héten dolgozat,mivel nem írtunk egyet év végén.

Lassan tanulok/ismételek most,mert még augusztus van,de hogy ne gondoljak erre ?Hogy nem rontok le?

Mert jó az időbeosztásom,és hiszek magamban hogy nem rontok le,mert annyit fogok tanulni amennyit kell,de akkor is félek mi lesz! :(


2013. aug. 16. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen buzgómócsing maradsz, nem lesz semmi gond, jelessel kihúzod az évet! :)
2013. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz, mi lesz az eredmény, ha mindent megteszel, csak pozitív lehet az eredmény, mint előtte. :)
2013. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj nem fogsz rontani! Ha szerelmes is leszel az még plusz erő löketet fog adni a tanuláshoz!:)


De van egy tippen: Inkább élvezd még azt a nyarat úgyis egész életedben dolgozni és tanulni fogsz!


21/L

2013. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!