Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy ennyit aggódom,...

Normális hogy ennyit aggódom, hogy fogok majd tanulni, illetve mi leszek felnőtt koromban?

Figyelt kérdés

Már most félek hogy fogok tanulni következő osztályban,tavaly is így volt..de 2 négyessel végeztem félévkor,év végén 1 négyessel többi ötös.

Tanárok azt mondják nagyon nehéz lesz a következő osztály,ezért már parázok,illetve angolból,németből újra szétfognak osztani csoportokba,angolra már elkezdtem készülni,németre is elfogok kezdeni lassan,töriből 2. héten írunk már,szóval azt is előre megtanulom...

De valamiért félek hogy rossz társaságba keveredek,barátnőm lenne és lerontanék,bár sehova se szoktam járni,vége a sulinak egyből megyek haza,és meg vagyok így magányosfarkasként!

Orvosi egyetemre akarok majd menni,vagy ügyvédnek..

Ja meg nyáron sokat játszok gépen,vagy csak szimplán gépezek,és félek hogy megszoknám ezt az életmódót,de tavaly is dettó ez volt.

Mit csináljak hogy ne parázzak?Hiába tanulok már előre nem segít megnyugtatni magam! :(


2013. júl. 31. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? :)
2013. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
A magyar nyelvtan most sem megy! "elfogok", "szétfognak", stb. (szét fognak osztani, el fogok kezdeni). A "fogok" szótanilag ige, mondattanilag "más szó" az ige és az igekötő között! Írásjelek elmaradtak, szintaktikai hibák. Egy ügyvédnek nagyon pontosan kell fogalmazni! Életek múlhatnak rajta!
2013. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg tényleg lazítani. Ezek a magas elvárások belőled jönnek, vagy otthon a szüleid nagyon szigorúak?

Hidd el, ha egy kicsit lazábban veszed, akkor is menni fog a suli, lehet még sokkal jobban is.

Meg van a magadhoz való eszed, szóval minden menni fog később is.

Azért a tanulás mellett arra is ügyelj, hogy legyenek barátok, mert talán azok tudnák oldani a benned lévő szorongást.

A suli mellett legyen valami jó hobbid, és ne a számítógép. Lehetőleg sport, mert ez jól kikapcsol a szellemi terhelés után.


Vedd lazábban az életet, és minden sokkal jobb lesz!

2013. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még kereken 1 hónap van hátra a nyári szünetből, élvezd ki!

Én is tervezem, hogy kicsit előre fogok tanulni, mert ilyenkor nincs rajtam nyomás, és nem magolósan tanulok, hanem mintha csak egy könyvet olvasnék, így még élvezem is. :) Ne a négy fal között ülj, menj ki a könyveiddel a kertbe vagy akár a parkba, mezőre.

Minket is minden évben ijesztgetnek a tanárok, hogy jövő évben nem fogjuk bírni az iramot, ha nem tanulunk nap 5 órát, de nem szabad félni, menni fog a suli! Majd ha visszakerülsz az iskolapadba, 1 hét alatt meg fogod szokni a tanulást, addig pedig inkább pihenj, szórakozz, bulizz, és ha van kedved, tanulj! :)

2013. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, én jogász szeretnék lenni, leginkább válóperes ügyvéd, megláttam az ELTE jogászképzés ponthatárait, és konkrétan majdnem elbőgtem magamat. Én is angolozok egy kicsit, meg németezek is, jövőre fel akarom venni az eszperantót is, mert a legtöbb helyen beleszámít a pontba, és könnyű megtanulni, de gondolkodom valami latin alapvizsgán is, és kitaláltam, hogy a kémiát veszem fel faktnak, megvan, hogy miből érettségizek emelten, és mire kell ráfeküdnöm, pedig még csak most megyek tizedikbe, én sem vagyok teljesen komplett, de inkább félek, mint hogy megijednék, én úgy vagyok vele.

A másik pedig, hogy bűntudatom van, hogy csak itt lopom a napot. :D

2013. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

amúgy megnyugtatlak, hogy magyarországon ugysem lesz munkád. van 5331153 jogász, nem kell még egy. ja és ha esetleg másik országba mennél csak szólok, hogy az egyetem után 10 évig nem dolgozhatsz külföldön :) köszi fidesz (L)

ha meg orvosként találsz is munkát akkor is sz ar fizetésed lesz. ja és ha már most ennyit izgulsz nemtom milesz veled az egyetemen

2013. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Micsoda empatikus lélek a hatos! :)
2013. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én csak a tényeket közöltem
2013. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnos igaza is van a hatosnak! amúgy meg nem vagy normális, az hogy mennyit gépezel meg kivel barátkozol az tőled függ.
2013. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy milyen orvos szeretnék lenni. Magán fogorvosok elég jól keresnek..
2013. júl. 31. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!