Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hamarosan kihal Európában,...

Hamarosan kihal Európában, USA-ban a fehér ember, ki fog termelni, dolgozni?

Figyelt kérdés
Val.szeg 2-300év múlva csak a bevándorlók népes tömegei lesznek itt.Tudjuk ezek az emberek csak kényszerítve hajlandók dolgozni.Ha majd nem lesz segíly és szoc. háló akkor éheznek,vagy mennek gyüjtögetni?Akkor újabb őskor következik?Szerintetek..

2013. aug. 18. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem fog kihalni. És azt is gondolom, hogy nem csak a fehér ember dolgozik.
2013. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
300 ev mulva nemhogy szines, de semmilyen ember nem lesz a földön.
2013. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Dolgozni, termelni? Szerinted ez az elitet erdekli? Ök örülnek neki, ha minel kevesebb munkanelküli, lazado buta proli van.
2013. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Ez pontosan miért is érdekel téged? Minden kornak meg van/lesz az érdekesebbnél érdekesebb lefolyása, ez az élet rendje.

Nem csak a fehér ember dolgozik, mint ahogy nem csak a fehér lehet példás emberi minta, a négerek hatszor különbek a mi cigányainknál, hol ott náluk is vannak chicago-ban meg detroit-ban bűnözések, mégis elenyésző réteg, amivel együtt lehet élni

21/F

2013. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a fehér ember dolgozik. Itt MO-n mi megszívtuk a romákkal(bár köztük is akadnak rendesek), de pl. ázsiaiak híresek a szorgalmukról, a feketék között is sok a normálisan dolgozó ember. Amúgy meg Afrikába egészen jól elvoltak, amíg mi oda nem pofátlankodtunk, sőt Amerikában sem voltak fehérek az őslakosok, és ők is remekül megvoltak, csak aztán a "civilizált" fehér ember gyilkolta halomra őket. Nehogy azt hidd, hogy mi felsőbbrendűek vagyunk, tudod, Hitler már öngyilkos lett.
2013. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Justicar ***** válasza:
39%
Nem mellesleg sosem árt, ha frissül az ember génállománya.
2013. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
2-300 év múlva (a fehérembernek köszönhetően) olyan kopár lesz a Föld, hogy aki akarna sem tudna megélni rajta.
2013. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
5-ös ke! Valóban még az ázsiaiak(kína,vietnam stb)is szorgalmas.India ójaj!Honnan veszed a feketék szorgalmát?Az USÁ-ban csak a rabszolgaság idején dolgoztak,azóta eltartott réteg,vagy bűnözésből él.Persze a média másként mutatja őköt.Vagy tudnod kellene, mit művelnek az afrikai bevándorlók NY.Európában?!Látni kell és érteni is, nem csak nézni!
2013. aug. 18. 22:33
 9/21 Justicar ***** válasza:
32%
Az lenne a jó, ha az ilyen beszűkült látású ostoba emberek halnának ki, mint te vagy, mert miattatok nem halad előre az emberiség:)
2013. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Most voltam Németországban egész nyáron, 2 napja jöttem haza. Néztem a bevándorlókat(mindenféle nációból). Amennyire én láttam, azt művelték, hogy reggel felkeltek, egy kávézóban megreggeliztek, elmentek dolgozni, aztán hazamentek. Hajjaj, durva mi? Amúgy adták a német híradókba azt a magyar ügyet, amikor skinheadek molotov koktélt dobtak a romák házaira, azzal a kommentárral, hogy Magyarország sajnos nagyon kezd szélsőjobboldali irányba tolódni. És a legtöbben ezen nagyon felháborodtak, mivel ott elítélendő a rasszizmus. USA-ban nem voltam, nem tudom mi a helyzet, de jelenleg a miniszerelnökük is fekete ugye. Azért ha ennyire gázul viselkednének ott a feketék, akkor nyilván nem választottak volna ilyen miniszterelnököt.

Az meg a pláne, hogy az amerikaiaknak, európaiaknak, fejlett ázsiai országban élőknek van a legnagyobb ökológiai lábnyomuk, miattunk nem nagyon lesz már semmi a Földön 2-300 év múlva. Kihasználjuk a szegényebb országokat, kontinenseket. Szerinted neked honnan lenne ruhád, ha az afrikai, indiai szegények nem szednék éhbérért a gyapotot? Sehonnan. A legaljább, legszemetebb munkákat a fehér ember elpasszolja, és csak dorbézol, szennyez, költekezik. Zűrt csinál itt pár bevándorló(is)? Nagy dolog. A fehér ember meg megöli a Földet. Miattunk fogja megszívni minden más rassz is, miattunk fog kihalni a bolygó.(Meg az ázsiai fejlett országok miatt.)

2013. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!