Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Keresek egy könyvet, aminek a borítóján egy csuklyás ember áll, edzőcipőben, egy babakocsival, a borító színei rózsaszín és fehér (többi lent) valaki?

A történet arról szól, hogy egy férfinak meghal a felesége, miután megszületett a lányuk, a pasas lát tárgyakat 'izzani' és elkezd utánajárni. Tesómat érdekelné a könyv, csak teljesen elfelejtettem a címét.. :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, halál, babakocsi

2013. júl. 19. 15:23  Privát üzenet  

A válasz

Christopher Moore:Mocskos Meló

Mire megtaláltam:D Átnéztem az összes Pc Gurumat,mert tudtam hogy az egyikben benne van egy ilyen könyv:D gondolom hogy ez az,másikról nem tudok.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. júl. 20. 21:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

áááh király vagy, ez az nagyon, szépen köszönöm :DD

mennyit törtem én a fejem ezen, de így nem találtam rá.. :DD tényleg köszi :)

# 2/2Időpont 2013. júl. 21. 00:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért alakult úgy, hogy a rózsaszín egy lányos szín, a kék pedig fiús?
Jehova tanúi! Isten hazudott volna a teremtéssel kapcsolatban?
Mit jelent a, , floyd " kifejezés? Mert ugye pink floyd. Rózsaszín floyd oké de a floyd részletes definícióját mondja meg valaki
Mennyi egy 64 ezres rózsaszín csekk feladási díja?
Irodalom kedvelők, költészet szeretők segít enétek? Kosztolányi Dezső Rózsaszín lámpa című versének első versszakát nem tudom értelmezni. A többi megy, de az első nem sikerül....
A pink floydban mért reptetnek szárnyas rózsaszin egeret?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!