Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szőke vagy a vörös hajú nők...

A szőke vagy a vörös hajú nők a roszabbak agyilag?! :D Szerintem a vörösek de kiváncsi vagyok másnak mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az a tapasztalat, hogy a hajszín nem befolyáslja ezt, nem ezen múlik.
2013. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Semmi köze a hajszínnek, az okossághoz!!!!
2013. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem volt vörös hajam, most szöke. Köszönöm szépen, az agyam teljesen rendben van.
2013. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja és amúgy akkor te vörös vagy?
2013. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy szőke, és egy vörös lányt. Mindkettő zakkant, olyankor mi van? Viszont van még rengeteg szőke ismerősöm, ők teljesen normálisak. Szóval én ezt így nem értem, hajszín alapján hülyeség ilyeneket megállapítani. :D
2013. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze a hajszínhez. Tudod, honnan jönnek a szőke nős viccek egyáltalán? Akkor alakultak ki, amikor az USA-ban megjelent a munkanélküliség és sok kevésbé jól képzett férfi elvesztette a munkáját. A diplomás, jó kapcsolatokkal rendelkező fiatal lányok viszont igen nagy karriert csináltak és csini ruhákban, divatos szőkére festett hajjal, Cabrióban száguldoztak a városban. A borostás, középkorú, újdonsült munkanélküli melósok ezt nem nézték jó szemmel és irigységből rájuk kenték, hogy ostobák. Szóval csak ennyi.
2013. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kicsi vagy a nagy fa*szú férfiak rosszabbak agyilag? Szerintem a nagy f-el rendelkezőek, de kíváncsi vagyok...
2013. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kopaszok.
2013. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!