Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is jobb a Neugrano...

Claudia1615 kérdése:

Szerintetek is jobb a Neugranormon kenőcs vagy inkább gyógyszertári? Én próbáltam a gyógyszertárit de tele volt Vörös és szőke hajjal meg jegyzem nálunk nincs szőke és vörös csak barna haj.

Figyelt kérdés
Szóltam a gyógyszertárosnak hogy figyeljenek oda erre olyan híg popsikrémet kaptam hogy ha az újjamal fölveszem akkor egyszerűen le folyik. Ki milyet ajánl? Mert többet biztos nem használok gyógyszertárit.

2013. aug. 9. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni naturlandos popsikrémet, nagyon jó!

De lehet amit az orvos felír, másik patikában kéne kiváltanod!


A legjobb, a sudocream.

2013. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen de nem nagyon tudunk más patikába menni mert a legközelebbi 20 kmre van és pici babával nem tudok nagyon buszozni hév stb..
2013. aug. 9. 19:38
 3/12 A kérdező kommentje:
De egyébként köszönöm a választ!
2013. aug. 9. 19:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Naturlandos jó. Nekünk alapból azt irja a doki. Szerintem beszéld meg vele,hogy inkább azt használnád. sudocreme is nagyon jó. Mindkettö van itthon. A 4000grammos 4370 ft de nagyon sokáig elég.
2013. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárit választanám. Mondjuk, nálunk van is a közelben 3 gyógyszertár, plusz még 1-2, ami szomszédos településen van. Ezen kívül, én elmennék a minőségért sokkal messzebbre is, ha ezen múlik, hogy a babám a legjobbat kapja. De az is lehet, hogy megkérnék szomszédot, ismerőst, barátot, barátnőt, rokont, kollégát, hogyha arra jár, ugorjon be 1-2 tégelyért.
2013. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A legjobb, a sudocream mi ezt használjuk a 125gramos már több mint 2hónapja meg van és még van belőle.
2013. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Sudocrem hámosít, nagyon szuper fityma letapadást okoz:-( Néha nagyon jó mikor kipirosodik a popsi, de állandóan nem használnám.

Vannak tubusos popsikenőcsök a gyógyszertárban (Naturland, Pharma), azok nem hámosítanak.

2013. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tubusos Neogranormont tényleg nem jó minden nap használni a hámosító hatása miatt, csak akkor, amikor ki van pirosodva a bőr.

A tégelyes Neogranormon védőkrém viszont nagyon jó mindennapos használatra. Ez egy sima cink-oxidos védőkrém, tehát nagyjából ugyanaz, mint a gyógyszertári, csak nem a patikus néni keveri ki tudja milyen körülmények között, hanem ellenőrzött, tiszta összetevőkből és megfelelő körülmények között gyártják.

Szóval a tégelyest nyugodtan használhatod minden pelenkázáskor. A tubusost meg akkor, ha piros a popsija.

2013. aug. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Unguentum infantum tubusos. Azt hiszem mi ezt használjuk. Nagyon jó, a doki felírja receptre. 239 Ft felénk. 1 hónapig simán kitart 1 tubus. Naturlandos termék.
2013. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megdöbbent, amit írsz én szerintem ilyen esetben hivatalosan panaszt tennék (panaszkönyv vagy OGYI - előbbi ha ez az egy gyógyszertár van nálatok, akkor gondolom felejtős). Ha haj belekerülhet a kenőcsbe, akkor vajon még mi?.. Egyébként az előző válaszadóval értek egyet, Ung. infantum., bár a betegek közül nálunk a Sudocremre, a Neugranormonra és a Bepantenre is sokan esküdtek, de az első kenőcs messze a leggazdaságosabb. - Egy gyógyszerész
2013. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!