Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tükrözi a szobátok a...

Mennyire tükrözi a szobátok a személyiségeteket?

Figyelt kérdés
Hogyan rendeztétek be? Sok személyes dologgal rendeztétek be (képek, emléktárgyak) vagy inkább csak a legszükségesebb dolgaitokat hagytátok elől (laptop, 1-2 ruha stb)?
2013. aug. 20. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én szobám tele van kacattal, amit én már kidobnék, csak a szüleim nem akarják. Szerintem az én szobám nem tükrözi a személyiségemet.
2013. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Skizofrén vagyok akkor.. :D Nekem sok kacatom van a koponyától Hello Kitty-ig... xd A falamon van graffiti... Vészherceg... Tehát nekem nem a személyiségem :) Csak tetszik így ahogy van ha valami megtetszik kezdődik egy olyan korszak arról lesz pár kacat illetve rajzom :D
2013. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Max a falam,mert ilyen spec festékkel van festve,amiben ilyen kis golyók robbannak szét és emiatt lesz ilyen minta benne,amitől olyan mint a felhő,mindenki mást tud belelátni.

2013. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is tele van az asztalom felett fényképekkel a falam, a 2 méteres parafatáblámon meg rengeteg 'emlék' :D karszalagok,képeslapok,képek, koncertjegyek... stb.

Nekem tükrözi a személyiségem a szobám :))

2013. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zsúfoltak eléggé a szobáim, sok "kincsecskével", kütyüvel, mivel elég sok mindent gyűjtök, elég sajátos jellegűek a placcok, főleg a hálóm, szerintem jól tükrözi a személyiségemet. Nekem fontos hogy az otthonom hangulatos, számomra tényleg otthonos legyen.
2013. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen nagyon erős személyiség jegyem. A kis cuki tinis cuccokat nem szeretem, de a rockzenéért, metálért, meg hasonlókért sem rajongok. Van pár kacat, amihez emlékek kötnek, ezek elszórva vannak a polcokon. Ez tükrözi, hogy közvetlen ember vagyok, sok helyen jártam.

A falam szinte üres, gondoltam, hogy ragasztok, festek rá, valami jót, de lusta vagyok hozzá, nem érzem annyira szükségesnek. Térkép, periódusos rendszer, meg ilyenek vannak kint, nem vagyok stréber, de egyszerűbb, mint a neten keresgetni valami információ után.

Kis káoszban érzem jól magam, ritkán rakok teljesen rendet, a kosz viszont mindig idegesít.

Látszik a szobámon, hogy én lakok benne, de a személyiségemet nem mondanám, hogy tükrözi.

2013. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azt hiszem az enyémet tükrözi; a falaim narancssárgák, a függönyöm sárga, a szőnyegem narancs-sárga-piros, a szekrények "előlapja" pedig kék. És mivel imádom az élénk színeket, így a szobámat is :D

Valamint mivel nagyon szeretem az animéket/japán kultúrát, fantasy-t, ezért tele van mindenféle ilyen kacattal a szobám. Szeretem a zsúfolt szobákat, amik tele vannak érdekes dolgokkal, mint a gyűjteményem, ékszerek, emléktárgyak, könyvek, egy nagy legyező a falon...stb. Szóval igen, illik hozzám a szobám. Meg rendetlen is XD

2013. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!