Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 13/L Nektek milyen színű,...

13/L Nektek milyen színű, stílusú a szobátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Kék falak, fekete és fehér berendezésekkel, sötétebb kék függönnyel.
2013. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon jóó lehet..
2013. máj. 27. 19:23
 3/9 anonim válasza:
Lila a fal, tök jó mintával rajta, meg egy hasonló szinű ágy hozzá (ami ilyen összecsukható), a bútor még egyenlőre fehér, de majd másmilyen lesz nem olyan soká! Az íróasztalhoz való szék is lila, olyan mint az ágyam, illetve a függöny rendes fehér, ami megy a szobához. Kisebb tárgyak is lilák! (pl.lámpa..)
2013. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek, lányok! Nálam lambéria van az emeleten. 20 éve ugyanaz a barna tónus... Nem rossz, csak hihetetlenül unalmas. 23L
2013. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az enyém kissé eklektikus.. a falam halvány lila, az ágyam kihúzhatós kanapé szerű, mögötte van egy régi faliszőnyeg, a szekrényem teli van rajzokkal, a bútoraim nagy része régebbi típusú, sok növényem van
2013. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idős voltam, amikor olyanra rendezhettem be a szobámat, amilyenre akartam..


telt sárga falak, dió bútorok... szép polcok, amire elrendezhettem a könyveimet, a szekrénysorba pedig elfértek a többi holmijaim.

egy ősrégi fa íróasztalt saját kezűleg újítottam fel..

zöld szőnyegem lett (amit szerintem jobb lett volna laminált parkettával helyettesíteni)

egy kicsit fiús lett, de szerettem....


már régen volt (tegnap 13 éve:)), amúgy, de akár most is megállná a helyét, egyik bútorom sem olyan volt, ami később "kimegy a divatból"



most amúgy a letisztultabb berendezést kedvelem felnőttként, a lakásunkat úgy rendeztem be: a háló olívazöld, a nappali egyik fala pedig lila.

Szeretem az egyedi dolgokat, ötleteket, ezek a dolgaim már 13 évesen is megmutatkotak...ráadásul most is van átalakított átpácolt felújított bútor a lakásban:)


hagyd érvényesíteni az egyéniségedet, vedd figyelembe a szobád tulajdonságait...eszerint dönts, ha van lehetőséged...


jah és gondolj arra, hogy most 13 vagy, de 3-4 év múlva már 17 akkor is állja meg a helyét a szoba, mert nem tudhatod mikor lesz lehetőséged újra átfesteni, esetleg berendezni

2013. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Dejoo nektek!!*-* nkm citromsárga,emeletesággyal,régebbi szekrényekkel,kompival,két fotel+TV +két kályha...egy központi, meg egy régi....
2013. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lila fal, szivárványszínű mintákkal, tetőtéri szoba, tehát tetőablakkal és iszonyat jó kilátással, csak elég picike :) Az egyik falra rajzokat ragasztottam, a másikra posztereztem. Az ágyneműm szintén lila, lime színű mintával, hasonló virágos szőnyeggel és rózsaszín olvasólámpa-függöny-persely...stb cuccok kombójával. Van egy íróasztal bent, felette parafatáblával, amin az emlékeim vannak (régi osztályképek, kishugom rajza, keringőruhás plakát) Mellette a szekrényem egy tükörrel. Az ágyam lábánál van a könyvespolcom a tankönyveimmel és a kedvenc olvasmányaimmal. A többi polcra körömlakkotplüsst...stb tettem. Poszterből nincs sok csak 1 focistás meg 1 Hollywood undead-es :)))
2013. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bajer ***** válasza:
Festetlen forgácslap burkolatú, néhol natúr fenyő takaróléc. Nem zavar de idővel sötétkékre festem (kedvenc színem).
2013. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!