Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a lengyel pasik?...

Milyenek a lengyel pasik? (külsőre és belsőre is)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet általánositani, de biztos van valami sajátosságuk, mint pl. hogy a skandinávok általában szőkék, a spanyoloknak meg az olaszoknak sötétebb a bőrük, ilyenek.
2013. aug. 23. 16:58
 1/3 anonim válasza:
74%
Mint a többi,csak lengyelül beszélnek, ne hidd el az általánosításokat!
2013. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Általában elég csúnyák. Én fél évig éltem kint és kb ha kettő db jóképűt láttam. A fejük vagy túl kerek, vagy a vonásaik túl szögletesek, de sehogysem jó. A hajuk és a szemöldökük általában sötét, jórészüknek a bőre is barnás, az a hit, hogy szőke-kékszemű dominancia lenne Lengyelországban, az ország területének nagyrészére nem érvényes. Ha jó pasikat akarsz látni, menj Szlovákiába, ott vannak dögivel :)
2013. szept. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy milyenek kulsoleg, az izles kerdese.

Lehet hogy nem minden, Varso utcain szembejovo pasi tetszik majd, de nezd meg pl. a lengyel labdarugo valogatottat.

Piszczek, Lewandowski.....nem az a kategoria, akiket kirugnek az agyambol, sot :)


Belsore egyebkent nagyon kedvesek, aranyosak, biztos hallottal mar a magyar-lengyel baratsagrol, ezt ott kint is lehet tapasztalni. Birnak minket :)

20/L

2013. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!