Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért szeretik...

A lányok miért szeretik hallgatni azokat a zenéket amiben megalázzák őket?

Figyelt kérdés
Pl csajozós nóta (ami már lejárt) blr.nagylány..és még nagyon sok van.

2013. aug. 23. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Mert a lányok tudat alatt erre vágynak... hogy sz@rba se vegyék őket.
2013. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De régen a sulinkban ezeket a r@bancok hallgatták, pedig igazából pont h őket alázzák benne...nem értem öket. De szerintem nem vagyok egyedül
2013. aug. 23. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Falra mászok az ilyen zenéktől. 14/L
2013. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Gondolom nem a szöveg, csak a zene tetszik nekik (remèljük). Volt amerikai zene pl, amit sokàig hallgattam de persze nem èrtettem a szövegèt, amìg meg nem nèztem, és akkor rájöttem hogy szörnyü és jobb,ha nem értem. De attól a zene maga még bejött.
2013. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mert az asszonyállat szereti ha jól megruházzák.
2013. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell


Engem ez a szam keszit ki. Hatalmas slager, viszont szerintem egy no/lany szamara megalazo. Mintha minden no/lany egyforma lenne, egy olyan kis senki, mint azok akik allandoan a pasiknak riszaljak magukat.


-legalabbis az en szemeben


az mondjuk nem zavar, mikor tenyleg mokasan kiparodezaljak a lanyokat, mert az ha nem viszik tulzasba vicces... de ez a szam hogy minden hulye (koztuk lanyok) hallgatja, es kozben egy sz*r kikeszit

2013. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Mert a lányok leszarják, hogy tisztelik e őket. A lényeg egy minél gazdagabb bunkó köcsög pasi, akivel fel lehet vágni a barátnők előtt.
2013. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hú én régen hallgattam ilyeneket (nem pont ezt) és le se esett, hogy mennyire szánalmas...ha valaki nagyon menő akar lenni, vagy beilleszkedni, akkor a népzenét fogja hallgatni, plusz a csapból is ezek folynak...nekem is kellett egy pár év, hogy átváltsak, most már nem hallgatnék ilyeneket
2013. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os na ez nagyon talált

amúgy azért hallgatják, mert azt hiszik, hogy ez a mérce, és, hogy ilyennek kell lennünk mi nőknek ahhoz, hogy jó nők legyünk, mert, hogy a klipben is ez van, róluk énekelnek, csillognak villognak...

el se hinnétek, hány ilyen videoklipet forgattam le a fejemben annak idején, mintha én lennék X, Y egy ilyen klipben, sexyn riszálnám magam, és mindenkit a bűvkörömbe ejtenék, stb. :D

de ezek a nők csak szextárgyak...

2013. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!